چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۹

در حاشیه نشست کارگروه فرهنگی- اجتماعی شاهین‌شهر، میمه و برخوار انجام شد؛

بازدید معاون وزیر ارشاد از کتابخانه‌های شاهین‌شهر و برخوار

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از کتابخانه‌های شاهین شهر  و برخوار دیدن کرد.jpg

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از کتابخانه‌های شاهین‌شهر و برخوار بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه­‌های عمومی اصفهان، نشست‌های کارگروه فرهنگی- اجتماعی شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار با حضور سید هادی حسینی، معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. طی این نشست روسای ادارات کتابخانه‌های عمومی این شهرستان‌ها به بیان مسائل مربوط به کتابخانه‌ها و زیرساخت‌های لازم در حوزه نرم‌افزار و سخت‌افزار پرداختند.

معاون وزیر ارشاد در این سفر به همراه هیئتی متشکل از نماینده مردم شاهین‌شهر و برخوار در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستانی از پروژه‌های در حال ساخت کربکند و شاپورآباد و همچنین کتابخانه‌های سین، دستگرد، خورزوق، کمشچه و حبیب آباد در شهرستان برخوار بازدید کرد و در جریان برنامه‌های فرهنگی این کتابخانه‌ها قرار گرفت.

وی همچنین از کتابخانه در حال احداث شهید مطهری گز و کتابخانه‌های بعثت وزوان و روح‌الامین گرگاب در شهرستان شاهین‌شهر و میمه دیدن کرد و ضمن گفتگو با کتابداران، در جریان فعالیت‌های آنان قرار گرفت.

گفتنی است در این بازدید معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به تجهیز و ارسال منابع برای کتابخانه‌های در حال احداث در شهرستان‌های شاهین‌شهر و میمه و برخوار قول مساعد داد.