شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۹

مدیر نظارت و ارزیابی عملکرد نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور عنوان کرد:

بازدید از کتابخانه‌های عمومی برای بهره‌بردن از پتانسیل‌ها و انتقال تجارب مفید خواهد بود

نشست برزگری با کارشناسان ستادی

سعید برزگری با اشاره به بازدید گروه سنجش، ارزشیابی و عملکرد نهاد از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور، این بازدیدها را برای بهره‌بردن از پتانسیل‌ها و انتقال تجارب مفید عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی گلستان، سعید برزگری مدیر نظارت و ارزیابی عملکرد نهاد در نشست مشترک با کارشناسان اداره کل کتابخانه‌های عمومی گلستان با اشاره به بازدید از کتابخانه‌های عمومی ۱۰ استان در سال ۱۳۹۶ بیان کرد: پس از آغاز بازدیدهای دوره‌ای از کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور در نیمه دوم سال ۹۴، بازدیدهای ما در پایان سال ۹۵ به یک دور کامل از تمامی استان‌ها رسید.

برزگری با اشاره به حضور سه روزه گروه سنجش، ارزشیابی و عملکرد نهاد در استان گلستان افزود: در طول این مدت از تمامی کتابخانه‌های شهری و روستایی استان بازدید کردیم.

وی هدف از این بازدیدها را بررسی مسائل مختلف کتابخانه‌ها اعم از مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری عنوان کرد.

مدیر نظارت و ارزیابی عملکرد نهاد با بیان اینکه امروز شاهد برگزاری فعالیت‌های فرهنگی در کتابخانه‌های روستاییِ مناطق مرزی هستیم گفت: این بازدیدها برای بهره‌بردن از پتانسیل‌ها و انتقال تجارب مفید خواهد بود.

گفتنی است گروه سنجش، ارزیابی و عملکرد نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از روز دوشنبه سی‌ام مردادماه به مدت سه روز، از تمامی کتابخانه‌های عمومی استان گلستان بازدید کرد.