یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲

در جلسه شورای اداری گرگان مطرح شد؛

رشد پنج برابری شرکت‌کنندگان گلستانی در جشنواره رضوی

کراپ‌شده - جلسه شورای اداری گرگان

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گلستان گفت: فعالیت‌های مرتبط با جشنواره رضوی، رشد حدود پنج برابری شرکت‌کنندگان در هفتمین جشنواره را به‌دنبال داشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی گلستان، جلسه شورای اداری استان با حضور رضا قوانلو، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گلستان و جمعی از اعضا در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی میرفندرسکی شهرستان گرگان برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گلستان در این جلسه گفت: مهارت‌های بیانی دارای اهمیت زیادی در برخورد با مخاطبین است و می‌تواند منتج به جذب شهروندان به کتاب و کتابخوانی و ایجاد علاقه در آنان شود.

رضا قوانلو افزود: در همین راستا و پس از  برنامه‌ریزی واحد آموزشی، کارگاه فن بیان برای همکاران استانی برگزار می‌شود.

قوانلو گفت: فعالیت‌های مرتبط با جشنواره رضوی، باعث رشد حدود چهار برابری شرکت‌کنندگان در هفتمین دور این جشنواره شده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با تقدیر از تلاش همکاران در گسترش جشنواره رضوی، تصریح کرد: تعامل با سازمان‌ها، امضای تفاهم‌نامه همکاری با ادارات، همچنین پوشش تبلیغاتی توسط صداوسیمای استان و مطبوعات و رسانه‌ها، روشی مؤثر برای رشد حضور علاقه‌مندان در حوزه مسابقات کتابخوانی و نهادینه‌سازی سبک زندگی رضوی است.

گفتنی است، تقدیر از  نرجس دهرویه، کتابدار شهرستان گرگان و زینب قلعه‌قافی، کتابدار شهرستان رامیان به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب از دیگر بخش‌های این نشست بود.