چهارشنبه ۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۷

در دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس با خیر نیک‌اندیش؛

ساخت کتابخانه در شهر طسوج در دستور کار قرار گرفت

جلسه با خیر کتابخانه ساز کوار

با همکاری خیرنیک‌اندیش اهل شهرستان کوار، شهر فاقد کتابخانه طسوج صاحب کتابخانه‌ می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس، روح الله منوچهری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس در دیدار با شعبان انصاری‌فر، خیر نیک‌اندیش طسوجی و قاسم زارع، وکیل وی، ساخت کتابخانه در شهر فاقد کتابخانه طسوج را مورد بررسی قرار داد.

روح‌الله منوچهری در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از نیت آقای شعبان انصاری‌فر، عنوان کرد: در هر پروژه ای که خیرین ورود کنند، به آن پروژه برکت می بخشند و کار با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

وی ادامه داد: توجه ما به حوزه خیرین، توجهی ویژه است. نگاه خیرین، نگاه مادی و زمینی نیست و چیزی فراتر است. 

مدیرکل کتابخانه‌‎های عمومی فارس ضمن اشاره به شهر طسوج عنوان کرد: طسوج از شهرهای فاقد کتابخانه استان است که با وجود جمعیت زیاد هنوز از نعمت کتابخانه برخوردار نیست. البته در سال های اخیر تلاش‌هایی در این زمینه صورت گرفت. امیدواریم با حضور و نیت خیر آقای انصاری فر شهر طسوج به زودی صاحب کتابخانه‌ شود.

منوچهری تاکید کرد: وظیفه ما خدمت به مردم است. این ظرفیت فراهم شده که با نیت خیرنیک‌اندیش کتابخانه در طسوج ساخته شود و خدمت‌رسانی فرهنگی به مردم منطقه فراهم شود.

وی اظهار داشت: امید است با برنامه‌ریزی صحیح و کارشناسی، کار اصولی پیش رود و تعهدات خیر محترم که ساخت کتابخانه است و تعهدات اداره کل کتابخانه های عمومی استان، به بهترین شکل ممکن و در کوتاه‌ترین زمان انجام شود.

ساخت کتابخانه در شهر طسوج در دستور کار قرار گرفت

ساخت کتابخانه در شهر طسوج در دستور کار قرار گرفت

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 9 =