دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱

بخشدار شهرآباد شهرستان بردسکن:

کار فرهنگی نیاز جامعه کنونی است

نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرآباد بردسکن برگزار شد

نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرآباد شهرستان بردسکن در سال جاری با محوریت برنامه ریزی برای غنی سازی ایام فراغت کودکان و حضور اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نخستین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرآباد شهرستان بردسکن در سال جاری با محوریت برنامه ریزی برای غنی سازی ایام فراغت کودکان و حضور اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد.

در ابتدا علی حاجی نژاد، بخشدار بخش شهرآباد با اشاره به توصیه های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در راستای اشاعه فرهنگ مطالعه، کار جهادی، خدمت به مردم و احترام به پدر و مادر بر لزوم همکاری و همراهی همه نهادها و ارگان ها بر غنی سازی ایام فراغت کودکان و نوجوانان تاکید کرد.

وی گفت: کار فرهنگی به عنوان پایه و اساس دیگر خدمات، نیاز جامعه کنونی است.

حاجی نژاد با اشاره به جهاد تبیین افزود: آگاه سازی عموم مردم خاصه قشر نوجوان و جوان جامعه در رابطه با تاریخ قبل و بعد انقلاب با توجه به تهاجمات دشمنان به قصد صدمه زدن به بدنه انقلاب اسلامی امروز یک امر ضروری است.

وی همچنین خواستار پیگیری و رفع مشکلات کتابخانه روستای کوشه شد.

در ادامه مهدی زارعی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بردسکن  ضمن قرائت دستور کار جلسه، یکی از عوامل موثر در حرکت پرشتاب کتابخانه ها در مسیر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را همراهی و همیاری سایر دستگاه های اجرایی عنوان کرد.

همچنین وی به ارائه گزارشی از فعالیت های کتابخانه های عمومی بخش شهرآباد شهرستان پرداخت.

کار فرهنگی نیاز جامعه کنونی است

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 1 =