دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶

در راستای در راستای نقش‌آفرینی کتابخانه های عمومی در حوزه جهاد تبیین انجام شد؛

آغاز پویش «جمع‌خوانی مجازی کتاب جهاد تبیین» در کتابخانه‌های عمومی مازندران

جمع خوانی

در راستای نقش‌آفرینی کتابخانه های عمومی در حوزه جهاد تبیین، اجرای پویش «جمع‌خوانی مجازی کتاب جهاد تبیین» در شبکه های اجتماعی کتابخانه های استان مازندران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، در راستای نقش‌آفرینی کتابخانه های عمومی در حوزه جهاد تبیین، اجرای پویش «جمع‌خوانی مجازی کتاب جهاد تبیین» در شبکه های اجتماعی کتابخانه های استان مازندران آغاز شد.

در شرایط امروزه بخشی از فرهنگ مربوط به جهاد تبیین است که در گفتار مقام معظم رهبری مد ظله العالی بسیار استفاده می شود و در مجموع دو کلمه ای است که از واژه های نورانی قرآن کریم و متون دینی با مفاهیم وسیع و بار معنایی زیاد گرفته شده است. واژه جهاد دری از درهای بهشت است و مختص اولیا و افراد خاص است و واژه تبیین به معنای اعلام و روشنگری و آشکار کردن حقایق است.

اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران که در حال اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در حوزه جهاد تبیین است، در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی، پویش «جهاد تبیین» را در بستر فضای مجازی با هدف معرفی کتاب های انقلاب، تبیین معارف ناب انقلاب اسلامی و بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی راه‌اندازی کرده است.

از آنجایی که کتابخوانی یکی از جلوه های های ارزشمند و اصیل جهاد تبیین است از روزهای گذشته پویش جمع خوانی مجازی کتاب جهاد تبیین در کتابخانه های عمومی مازندران در بسترهای فضای مجازی آغار شده است و همچنان ادامه دارد.

 نشست های کتابخوان اختصاصی جهاد تبیین در سیره امام صادق (ع) با همکاری حوزه های علمیه، نشست سیاسی با حضور سخنران، تولید محتوای مجازی برای اعضا و مراجعین کتابخانه ها، مسابقات کتابخوانی و ... ازجمله برنامه هایی است که در راستای جهاد تبیین توسط کتابخانه های عمومی مازندران در حال انجام است.


علاقه مندان می توانند با مراجعه به صفحه اینستاگرام کتابخانه های عمومی سراسر استان مازندران در این پویش شرکت کنند.
 

آغاز پویش «جمع‌خوانی مجازی کتاب جهاد تبیین» در کتابخانه‌های عمومی مازندران

آغاز پویش «جمع‌خوانی مجازی کتاب جهاد تبیین» در کتابخانه‌های عمومی مازندران

آغاز پویش «جمع‌خوانی مجازی کتاب جهاد تبیین» در کتابخانه‌های عمومی مازندران

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 3 =