چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۳

طی توافق اداره کل کتابخانه‌های عمومی و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان؛

کارمندان خراسان شمالی با شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی گواهی آموزشی می‌گیرند

دوره آموزشی

سرپرست کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی از صدور گواهی نامه آموزشی برای کارمندان دستگاه‌های اجرایی استان که در یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت می کنند، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، مهدی آریان، سرپرست کتابخانه‌های عمومی  و عیسی نورالهی، مدیر آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استان به منظور جلب مشارکت کارکنان دولت در یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

مهدی آریان در این دیدار  بیان کرد: یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی امسال با توجه به ادامه شیوع ویروس کرونا مانند سال گذشته به صورت الکترونیکی و در بستر فضای مجازی، در سراسر کشور در حال برگزاری است.

وی افزود: به منظور ترویج فرهنگ و سیره رضوی و به جهت تشویق و ترغیب کارکنان دستگاه های اجرایی استان با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی این رویداد مهم کتابخوانی، امیدواریم با مساعدت شما و همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان  برای کارمندانی که در یازدهمین دوره این جشنواره شرکت کنند، گواهینامه آموزشی صادر شود.

عیسی نورالهی، مدیر آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه علاقه و ارادت مردم باب الرضا(ع) به امام رضا(ع) زمینه ساز استقبال از جشنواره کتابخوانی رضوی است، خاطرنشان کرد:  جامعه ما به ویژه قشر کارمند و فرهنگی نیاز دارند بیشتر با منابع و سیره ائمه معصومین(ع) آشنا شوند و دستورات آن ها را چراغ راه خویش قرار دهند.

وی اذعان کرد: قطعا تلاش مجموعه همکاران ما در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، کمک به اعتلای فرهنگ کتابخوانی به ویژه سیره ناب رضوی است و باعث خوشحالی است که بتوانیم قدمی کوچک در کنار نهاد کتابخانه های عمومی کشور در مسیر توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی با تشویق و ترغیب کارمندان دستگاه های اجرایی استان برای حضور  و مشارکت در جشنواره ملی کتابخوانی رضوی با صدور گواهینامه آموزشی، برداریم.

در پایان این جلسه با موافقت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مقرر شد، با توجه به تطابق سرفصل های رشته چهارگزینه ای یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با دوره  آموزشی آشنایی با سیره شجره طیبه صالحین(ع)، با شرکت در این جشنواره به مدت ۶ ساعت، گواهینامه آموزشی برای کارمندان خراسان شمالی صادر شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 9 =