یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۵

در اولین روز بازگشایی انجام شد؛

بازدید مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی از کتابخانه‌ عمومی شهرستان ارومیه 

بازدید روز بازگشایی

خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی در اولین روز بازگشایی و ارائه خدمات حضوری از کتابخانه‌های عمومی شهرستان ارومیه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غریی با همراهی غفار عزیزی، معاون امور اداری و مالی و سمیه رحمان پور، معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری‌ها اداره کل کتابخانه‌های عمومی در اولین روز بازگشایی خدمات حضوری کتابخانه ها به مراجعین در شهرهای با وضعیت نارنجی، از کتابخانه‌ عمومی شهرستان ارومیه بازدید کرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کتابخانه‌ مرکزی استان، کتابخانه های فرهنگ، شهید مهدی امینی، شهید مطهری و شهید باهنر شهرستان ارومیه، در فضایی صمیمی با کتابداران گفتگو کرد و در جریان فعالیت‌ها و مسائل مربوط به کتابخانه‌ها قرار گرفت. نحوه ارائه خدمات در شرایط کنونی، اطلاع رسانی بازگشایی کتابخانه ها به عموم مردم و شاداب سازی کتابخانه ها جهت استقبال از اعضا، از مباحث مطرح شده در جریان این بازدید بود.
معصومی ادامه داد: بر این اساس از روز شنبه ۸ خرداد ماه کتابخانه‌های عمومی استان در مناطق با رنگ‌بندی نارنجی به لحاظ شرایط کرونایی، با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی به ارائه خدمات امانت منابع می‌پردازند. در این شرایط سالن های مطالعه کماکان تعطیل خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 13 =