چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین خبر داد؛

تجهیز کتابخانه‌های عمومی قزوین به اینترنت وای‌فای رایگان

ب

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین از ارائه خدمات اینترنت وای‌فای رایگان در کتابخانه‌های عمومی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، فاطمه محمدبیگی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین از ارائه خدمات اینترنت وای‌فای رایگان در کتابخانه‌های عمومی استان خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی های صورت‌گرفته از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای تجهیز کتابخانه‌های کشور به وای فای رایگان، صد در صد کتابخانه عمومی استان قزوین در سال ۱۴۰۰ به وای‌فای رایگان مجهز شده اند.

محمدبیگی اظهار داشت: در این راستا تجهیزات سخت‌افزاری و زیرساختی در کتابخانه های عمومی استان فراهم و سپس امکان استفاده اعضای کتابخانه‌های عمومی در راستای تسهیل دسترسی به منابع اطلاعاتی و پژوهشی میسر شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان افزود: این خدمت با هدف استانداردسازی کتابخانه‌های عمومی استان و تسهیل دسترسی اعضا و پژوهشگران به منابع اطلاعات علمی و پژوهشی صورت‌گرفته است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همچنین از حمایت شرکت مخابرات استان قزوین به دلیل تأمین زیرساخت مطلوب برای اجرای موفق این طرح، قدردانی کرد و گفت: امید است با حمایت های بیشتر شرکت مخابرات استان بتوانیم همواره شاهد گسترش و ارتقای این خدمت در استان باشیم. 

شایان‌ذکر است، دسترسی به پایگاه‌های اطلاعات علمی و خدمات مرجع مجازی نیز پیش تر در کتابخانه‌های عمومی  منتخب استان فراهم‌ شده بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 13 =