پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴

در مراسمی با حضور معاونان نهاد کتابخانه های عمومی کشور انجام شد؛

امینه دریانورد به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان منصوب شد

تودیع و معارفه سرپرست جدید

مراسم تودیع مدیر کل سابق و معارفه سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی۲۷ اسفندماه ۱۳۹۹ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی هرمزگان، مراسم تودیع مدیرکل سابق و معارفه سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان با حضور هوتن والی نژاد معاون مالی و اداری نهاد کتابخانه های عمومی کشور، مهدی رمضانی، معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل سابق کتابخانه های عمومی استان هرمزگان، امینه دریانورد، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان و کارکنان ستادی این استان برگزار شد.

مهدی رمضانی، معاون توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و فرارسیدن سال جدید بیان کرد: امیدوارم که سال آینده سال گشایش و خوبی برای کتابداران و کتابخانه های عمومی باشد و تلاش خود را در جهت رسیدن نهاد کتابخانه ها به اهداف خود می کنیم.

معاون توسعه کتابخانه ها در این مراسم گفت: در هفته ی جاری جلسه ی هیأت امنای کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد و خدمات و فعالیتهای کتابخانه های عمومی کشور مورد تقدیر وزیر فرهنگ و  ارشاد اسلامی و رئیس هیأت امنا قرار گرفت.

رمضانی ادامه داد: حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری در طول خدمت خود در اداره کل کتابخانه ها خدمات و فعالیتهایی انجام داده اند که شایسته تقدیر است.

این مقام مسئول ضمن تشکر از خدمات مدیرکل سابق استان بیان کرد: انتخاب امینه دریانورد از بدنه نهاد و از بین همکاران به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان نقطه عطفی است و نیاز به همکاری و حمایت دارد و از کتابداران و کارکنان استانی نهاد درخواست همکاری و همدلی با وی را نمود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از حسن اعتماد دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور بیان کرد: خدمات انجام شده در اداره کل کتابخانه ها بصورت انفرادی نبوده و حاصل تلاش و همت همکاران در کتابخانه ها و ستاد بوده است.

مدیرکل سابق اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان اشاره ای به فعالیتهای انجام شده در طول خدمت خود در اداره کل کتابخانه ها کرد و گفت: تمام تلاش خود را نمودیم که جایگاه اداره کل کتابخانه در استان و اذهان عمومی و مدیران بالا برود و برای همه شناخته شده شود.

وی افزود: رایزنی های انجام شده باعث حضور فرمانداران، نمایندگان مجلس و مدیران مختلف در این اداره کل جهت همکاری و انجام امور شده است.

وی اظهار کرد: در جهت حمایت از نویسندگان بومی و گسترش فرهنگ کتابخوانی اقدام به خرید بیش از ۲۰۰۰ جلد کتاب شده است.

در پایان صحبت های خود از همکاران در اداره کل و کتابخانه ها تشکر و برای سرپرست جدید آرزوی موفقیت کرد.

امینه دریانورد، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان ضمن تبریک ایام و تشکر از حسن اعتماد دبیرکل بیان کرد: از خدمات و زحمات حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری در طول خدمت خود در اداره کل کتابخانه ها تشکر می کنم.

وی افزود: در طول خدمت خود در نهاد کتابخانه های عمومی به این باور رسیده ام که نهاد از ارگانهایی است که عملگرا بوده و گفتار در آن ملاک نیست.

دریانورد ادامه داد: ان شا الله اگر خداوند توفیق بدهد با همکاری و همدلی ستاد مرکزی و ستاد استان تلاش خود را کرده و امیدوارم اثرگذار واقع شوم.

وی تاکید کرد: در جهت رشد و بالندگی استان خصوصا در مناطق محروم و آگاهی رسانی و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تلاش خواهم نمود.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، حکم علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به امینه دریانورد به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان اعطا شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 2 =