چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷

با هدف توسعه همکاری‌ها انجام شد؛

دیدار مدیران‌کل کتابخانه های عمومی و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان

اجتماعی

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان به منظور توسعه همکاری ها با مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان، محمد طاهریان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان  به منظور توسعه همکاری هابا  امیر بینایی، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان دیدار و گفتگو کرد.

محمد طاهریان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان در این دیدار گفت: خوشبختانه مردم استان سمنان به ویژه کودکان و نوجوانان استقبال چشمگیری از برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی این استان در بستر فضای مجازی دارند.

وی با تاکید بر اینکه اهمیت مسئله کتاب و کتاب‌خوانی بر کسی پوشیده نیست، اظهار داشت: کتابخانه‌ها به عنوان «حافظان فرهنگ و اندیشه و هنر» مهم‌ترین نقش را در انتقال حافظه تاریخی اقوام و ملل گذشته ایفا می کنند.

امیر بینایی، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان برنامه های فرهنگی که توسط کتابداران کتابخانه های عمومی این استان در بستر فضای مجازی برگزار می شود را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: برگزاری نشست کتاب‌خوان، کارگاه قصه گویی، رونمایی کتاب  و معرفی کتاب موجب ترویج فرهنگ مطالعه می شود.

وی از همکاری و مساعدت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان با اداره کل کتابخانه های عمومی این استان برای برگزاری برنامه های فرهنگی خبر داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 9 =