چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب و داورزن:

در مجلس از جایگاه نهاد کتابخانه های عمومی دفاع خواهم کرد

نگاه مجلس شورای اسلامی نگاه کاملا فرهنگی است

نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی در آیین رونمایی از پوستر باشگاه کتابخوانان عاشورایی از عزم مجلس شورای اسلامی برای حمایت از حوزه فرهنگ و دفاع از جایگاه نهاد کتابخانه های عمومی کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، علیاصغر عنابستانی، نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب در مجلس شورای اسلامی در آیین رونمایی از پوستر باشگاه کتابخوانان عاشورایی از عزم مجلس شورای اسلامی برای حمایت از حوزه فرهنگ خبر داد.

وی در آیین رونمایی از پوستر باشگاه کتابخوانان عاشورایی ایجاد ویترین کتاب را یکی از دغدغه های رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: در یکی از جلساتی که خدمت مقام معظم رهبری بودیم ایشان عدم وجود ویترین کتاب به عنوان جایگاهی برای معرفی کتاب خوب و مفید را از دغدغه های خود عنوان کردند. اگر این ویترین کتاب ایجاد شود، جامعه نسبت به کتاب های مفید حساس خواهد شد.

عنابستانی تلاش در جهت ایجاد فضایی به منظور حساس کردن جامعه برای معرفی کتاب های خوب را تلاشی ارزشمند دانست و گفت: هر چه حساسیت مردم نسبت به کتاب و مطالعه بیشتر باشد، شاهد اثر بخشی بیشتر حوزه فرهنگ در جامعه خواهیم بود.

عنابستانی از فعالیت های کتابخانه های عمومی در راستای عملیاتی شدن فرمایشات رهبر انقلاب به ویژه در ایام ماه محرم تقدیر کرد.

وی نگاه مجلس شورای اسلامی را نگاهی کاملا فرهنگی دانست و ادامه داد: به لطف خداوند در مجلس شورای اسلامی با نگاهی مردمی و با اولویت تلاش در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، در حوزه فرهنگی از جایگاه نهاد کتابخانه های عمومی دفاع خواهم کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 9 =