شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۴

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان مطرح کرد؛

کتابخانه شهید باهنر در شناخت و ترویج مکتب حاج قاسم نقش مهمی دارد

معروفی

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در بازدید از کتابخانه شهید باهنر کرمان، از نقش این کتابخانه در شناخت و ترویج مکتب حاج قاسم سخن گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی کرمان، سردار حسین معروفی، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان و سرهنگ ماشاءالله مهرعلیزاده، معاون فرهنگی سپاه ثارالله از کتابخانه شهید باهنر بازدید کردند و عضو این کتابخانه شدند.

معروفی در بازدید از کتابخانه به همجواری کتابخانه با مرقد شهدای گمنام و موزه دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: باید به سمتی پیش رویم که جوان ما وقتی از موزه دیدن می کند و برای او سوالی از دوران جنگ تحمیلی و شهدا پیش می آید، کتابخانه آماده و پذیرای او باشد تا به سیر تفکر او در این مسیر کمک کند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به موقعیت ویژه این کتابخانه عنوان کرد: کتابخانه شهید باهنر در سیر شناخت و ترویج مکتب حاج قاسم می تواند نقش مهمی داشته باشد.

مهرعلیزاده، معاون فرهنگی سپاه ثارالله نیز با اشاره به برنامه های مشترک فرهنگی که معاونت فرهنگی سپاه با همکاری کتابخانه انجام داده است، گفت: تعامل بین کتابخانه و بخش فرهنگی سپاه در ترویج فرهنگ کتابخوانی و ارائه الگوهای مناسب برای جوانان تاثیرگذار است.

شایان ذکر است، یکی از ویژگی های شاخص این کتابخانه بخش کتب شخصی شهید باهنر و کتب ویژه حوزه فضای مجازی و سایبر است. ‌

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 1 =