دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

با مشارکت کتابداران؛

قرارگاه فرهنگی پیشگیری از کرونا در کتابخانه های عمومی خراسان رضوی تشکیل شد

قرارگاه فرهنگی پیشگیری از کرونا در کتابخانه های عمومی خراسان رضوی

قرارگاه فرهنگی پیشگیری و مقابله با کرونا با هدف ترغیب مردم به ماندن در خانه و اطلاع رسانی پویش «خانواده کتابخوان» با محوریت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی با مشارکت کتابداران استان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، با مشارکت کتابداران استان، قرارگاه فرهنگی پیشگیری و مقابله با کرونا با هدف ترغیب مردم به ماندن در خانه و اطلاع رسانی پویش «خانواده کتابخوان» با محوریت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی تشکیل شد.

با توجه شیوع ویروس کرونا، اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان به تشکیل قرارگاه فرهنگی پیشگیری و مقابله با کرونا با هدف ترغیب مردم به ماندن در خانه و نیز راه‌اندازی پویش «خانواده کتابخوان»  اقدام کرده است.

در این قرارگاه کتابداران استان با استفاده از فضای مجازی علاوه بر آگاه سازی  و اطلاع رسانی و تشویق به حضور در منازل و پرهیز از سفرهای درون شهری و برون شهری، از افراد دعوت می کنند که با خواندن کتاب های خوانده نشده کتابخانه شخصی خود و ارسال ویدیوی یک دقیقه ای معرفی کتاب در پویش خانواده کتابخوان شرکت کنند.

این اقدام فرهنگی با مشارکت مجمع خیرین توسعه کتابخانه ها و ترویج کتابخوانی استان و تعدادی از دستگاه های خدمت رسان در تامین تعداد ۱۳۹۹ کارت هدیه و هدایای ارزشمند فرهنگی، همزمان با نیمه شعبان با تقدیر از برگزیدگان به کار خود پایان می دهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 1 =