شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶

با امضای طوماری در جایدشت انجام شد؛

تشکر کودکان عشایری فارس از خدمات کتابخانه های عمومی

کودکان روستای جایدشت

کودکان و نوجوانان روستایی و عشایری جایدشت با امضای طوماری از نهاد کتابخانه ­های عمومی کشور و خدمات کتابخانه روستای جایدشت تشکر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس، محمدحسین بهرامی، مسئول کتابخانه عمومی اباعبدالله الحسین(ع) اظهار داشت: کودکان و نوجوانان روستای جایدشت به منظور سپاسگزاری از نهاد کتابخانه های عمومی کشور در تنها پایگاه اجتماعی و فرهنگی منطقه گرد هم آمده و طوماری را تهیه و امضا کردند.

وی با اشاره به اینکه این اقدام کودکان در پی ارسال عروسک و بازی های فکری به این منطقه محروم انجام شد، گفت: این اقدام، بهانه ای برای حضور حداکثری کودکان در کتابخانه عمومی روستا شد و کودکان و نوجوانان روستایی و عشایری که قبلا چنین امکاناتی در کتابخانه نداشتند، بسیار خوشحال هستند.

بهرامی با تصریح اینکه امضای این طومار و قدردانی بچه ها از کتابخانه در حاشیه برنامه جمع­ خوانی و معرفی چهار جلد کتاب هدهد سفید و مسابقه پرسش و پاسخ از کتاب  ها انجام شد، خاطرنشان کرد: در این گردهمایی کودکان و نوجوانان روستایی و عشایری جایدشت، داستان های «کمک آقای مهربان و دیو شکمو» از جلد اول کتاب هدهد سفید، «خوشا شیراز و نویسندگانش» و  «زیرزبان ماچیست؟» و «راهنمای سفر اکتشافی به دنیای عددها وکتاب ها» از جلد دوم جمع خوانی شد.

به گفته وی همچنین «خاطرات کتابدار» و پیشنهاد جلد سوم از کتاب های هدهد سفید و داستان ماجرای «اولین کتابی که خریدم» از جلد چهارم کتاب هدهد سفید توسط اعضای کتابخانه جمع خوانی و به اشتراک گذاشته شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 6 =