شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴

با هدف توسعه همکاری ها انجام شد؛

دیدار روسای ادارات بهزیستی و کتابخانه های عمومی شهرستان نمین

روشندلان

روسای ادارات بهزیستی و کتابخانه های عمومی شهرستان نمین با هدف بسترسازی و انجام هماهنگی های لازم جهت راه اندازی بخش روشندلان در کتابخانه عمومی نمین، با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، در راستای بسترسازی و انجام هماهنگی های لازم جهت راه اندازی بخش روشندلان در کتابخانه عمومی نمین و اجرای برنامه های فرهنگی متنوع با همکاری اداره بهزیستی این شهرستان، روسای ادارات بهزیستی و کتابخانه های عمومی شهرستان نمین با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند. در این نشست کتابدار بخش روشندلان کتابخانه مرکزی اردبیل نیز حضور داشت.

در ابتدای این نشست، سجاد فداکار، کتابدار بخش روشندلان کتابخانه مرکزی اردبیل، گزارشی از امکانات و برنامه های بخش روشندلان ارائه کرد و گفت: بخش روشندلان کتابخانه مرکزی اردبیل با هدف توانمندسازی و ایجاد نشاط و امید به این قشر از جامعه، برنامه های مختلف فرهنگی و کتابخوانی برگزار می کند و تمامی خدمات ارائه شده در این بخش برای روشندلان رایگان است.

فداکار ادامه داد: به همت افراد علاقه مند در حال گویاسازی کتاب های شاخص برای استفاده روشندلان هستیم. همچنین برای برگزاری نشست کتابخوانی با حضور روشندلان شهر نمین و خانواده های آنان در کتابخانه عمومی امامی نمین نیز اعلام آمادگی می کنیم؛ در صورت ایجاد هماهنگی بین کتابخانه های عمومی و بهزیستی شهرستان نمین این برنامه فرهنگی برگزار خواهد شد.

 علی مهدوی، رئیس اداره بهزیستی نمین نیز ضمن ابراز خرسندی از اقدامات فرهنگی کتابخانه های عمومی، راه اندازی بخش روشندلان را بسیار ارزشمند دانست و حمایت همه جانبه  اداره بهزیستی نمین از برنامه های فرهنگی کتابخانه ویژه روشندلان را اعلام کرد.

رئیس اداره بهزیستی نمین گفت: تمامی ظرفیت های بهزیستی شهرستان نمین در خدمت کتابخانه های عمومی خواهد بود تا روشندلان عزیز از امکانات و خدمات موجود کتابخانه استفاده کنند.

در ادامه این نشست اسامی روشندلان شهرستان به اداره کتابخانه های عمومی نمین ارائه شد تا برنامه ریزی لازم جهت عضویت و اقدامات مقتضی جهت اجرای برنامه های مرتبط و متناسب با همکاری طرفین انجام شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 8 =