شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶

با تقدیر از ۹ برگزیده؛

اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در امیدیه برگزار شد

نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان امیدیه

آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان امیدیه با تقدیر از برگزیدگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان امیدیه با حضور منصور کوهی رستمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ سید مهران رفیعی، فرماندار شهرستان امیدیه؛ برگزیدگان، کتابداران، اصحاب رسانه و جمعی از علاقمندان در سالن آمفی تئاتر شبکه بهداشت و درمان امیدیه برگزار شد.

در این مراسم، سید مهران رفیعی، فرماندارشهرستان امیدیه با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی، عنوان کرد: انسان در سنین کودکی و خردسالی پتانسیل زیادی برای یادگیری و نگهداری مطالب آموخته شده دارد. بدون شک اگر دانش آموزی از آغاز دوران کودکی علاوه بر مطالب درسی، توجه خود را به مطالب غیردرسی معطوف کند، قطعاً در مسیر زندگی موفق تر خواهد بود.

وی اضافه کرد: میزان مطالعه افراد جامعه یکی از معیارهای توسعه فرهنگی است و هدف از تشویق به مطالعه و ایجاد انگیزه کتابخوانی این است که خلاقیت، ابتکار و تفکر انسانی را پرورش و رشد دهیم. نهادینه کردن کتابخوانی و در دسترس قراردادن کتاب از جمله برنامه هایی است که ما همراه با کتابخانه های عمومی شهرستان پیش می بریم.

در این آیین، منصور کوهی رستمی، مدیرکل کتابخانه عمومی استان خوزستان اظهار داشت: در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، ۱۷۰۹ نفر از شهرستان امیدیه شرکت کردند. از این تعداد ۱۳۳۲ نفر در بخش الکترونیک، ۲۷۴ نفر در بخش چهارگزینه ای، ۱۰۳ نفر در بخش نقاشی و ۳۷۷ نفر در بخش مکتوب مشارکت داشتند.

در این مراسم از برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان امیدیه تقدیر شد. اسامی برگزیدگان به این شرح است:

امیرمحمد رمضانی در بخش نقاشی؛ آیلین ثابت، آیسا چراغی و امیرحسین چراغی در بخش پویش کودک؛ سید مهران رفیعی در بخش پویش بزرگسال؛ سید امیرحسین آلبوشوکه و محدثه قنواتی در بخش چهار گزینه ای نوجوان؛ دنیا صفائی و غلامحسین قنواتی در بخش چهار گزینه ای بزرگسال.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 5 =