چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶

همراه با برگزیدگان ملی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛

شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی، مرا کتابخوان کرد

همراه با برگزیدگان رضوی در فارس

زهرا زارعی، برگزیده ملی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از استان فارس در بخش فردی گفت: شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی، در زندگی من تأثیر بسیاری داشت.

 زهرا زارعی، عضو کتابخانه عمومی ملاصدرای شیراز و برگزیده ملی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از شیراز در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی فارس از خاطرات خود در هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و تأثیر این جشنواره در تغییر مسیر زندگی خود، گفت.

زهرا زارعی بیان کرد: شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از اتفاق های بسیار مهم در زندگی من بود. من تا پیش از شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی عضو کتابخانه نبودم و هیچ وقت کتاب امانت نمی گرفتم. اما پس از شرکت در جشنواره به کتابخوانی علاقه مند شدم و هربار که پسرم را به کتابخانه می برم کتابی نیز برای خودم امانت می گیرم.

عضو کتابخانه ملاصدرا اضافه کرد: تابستان سال گذشته که پسر کوچکم را برای شرکت در کلاس آموزشی به کتابخانه ملاصدرا بردم، کتابدار مرا با جشنواره کتابخوانی رضوی آشنا کرد. من دو کتاب «ماه هشتم» و «مهر ولایت در آسمان ایران» را برای شرکت در مسابقه خواندم و این کتاب ها برای من به اندازه ای جذاب بود که هر کدام را بیش از چهار بار مطالعه کردم.

وی با بیان اینکه داستان های شیرین کتاب ها و ساده بودن آن ها مرا به دنیای کتابخوانی به ویژه مطالعه در حوزه امام رضا (ع) علاقه مند کرد، گفت: پس از خواندن آن ها متوجه شدم که چه نکته هایی درباره امام رضا (ع) وجود دارد که من هیچ وقت درباه آن ها نمی دانستم. خواندن این کتاب ها تأثیر بسیاری در زندگی من داشت.

زارعی با تأکید بر اینکه دوست دارم درباره خاندان امام رضا (ع) بیشتر بدانم، اضافه کرد: امسال نیز در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردم و کتاب «سیره تقوی» را بارها خواندم. کتاب «هشت قصه از امام جواد» را نیز از کتابخانه امانت گرفتم و داستان آن را برای پسرم، علی اصغر خواندم تا او نیز با کشیدن نقاشی در این جشنواره شرکت کند. همچنین شرکت در این جشنواره را به دوستان و خانواده ام و همه مادران پیشنهاد می کنم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 0 =