شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸

با برپایی غرفه های فرهنگی انجام شد؛

اجرای برنامه های فرهنگی در مسیر راهپیمایی روز قدس در استان تهران

روز قدس تهران

اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران با راه اندازی غرفه ای فرهنگی با هدف معرفی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و فعالیت های اداره کل، در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، کتابداران استان تهران با برپایی غرفه هایی فرهنگی در مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن معرفی خدمات و فعالیت های فرهنگی کتابخانه های عمومی استان به ویژه معرفی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و فعالیت های کتابخانه ها، در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند.

هر یک از شهرستان‌های استان تهران به فراخور موقعیت و شرایط، برنامه‌های متنوعی در راستای معرفی هرچه بهتر جشنواره کتابخوانی رضوی در نظر گرفته و اجرا کردند.

غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران

اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران با برپایی غرفه و برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در چهار راه ولیعصر(عج) ضلع شرقی پارک دانشجو، همگام با مردم انقلابی تهران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، ضمن ترویج جشنواره ملی کتابخوانی رضوی، در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کردند.

کارکنان اداره کل کتابخانه های عمومی تهران در این روز ضمن اعلام حمایت و پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی نظیر قصه خوانی و معرفی منابع کودک و نوجوان جشنواره کتابخوانی رضوی و همچنین پخش اقلام تبلیغاتی جشنواره رضوی پرداختند.

در غرفه کودک این اداره کل برنامه های متنوع از قبیل «نقاشی کودک با موضوع نهمین جشنواره رضوی و استفاده از منابع جشنواره»، طراحی و رنگ آمیزی چهره کودکان با موضوع کتاب و قدس، تبلیغات و توزیع اقلام تبلیغاتی و اینفوگرافیک نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی اجرا شد.

همچنین در این غرفه کتابداران و کارکنان اداره ضمن معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی برای کودکان و خانواده‌ ها، آن ها را به شرکت در این جشنواره دعوت کردند.

کارکنان اداره کل با حضور در مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس نسبت به توزیع و معرفی اقلام تبلیغاتی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی اقدام کردند.


 اداره کتابخانه های شهرستان اسلامشهر

رئیس اداره کتابخانه های شهرستان اسلامشهر و کتابداران با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن مشارکت در این رویداد مهم، به تبلیغ و ترویج کتاب و کتابخوانی، فرهنگ و سیره رضوی رضوی پرداختند.

در غرفه اداره کتابخانه های اسلامشهر، مشاوره رایگان به علاقمندان در خصوص منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و شیوه شرکت در این جشنواره انجام شد. همچنین مسابقه نقاشی ویژه کودکان نیز برگزار شد.

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس

کتابداران شهرستان قدس با برپایی غرفه‌ای در مسیر راهپیمایی روز قدس در مصلی شهرستان ضمن بهره‌گیری از فرصت حضور خانواده‌ها در این راهپیمایی باشکوه، با توزیع تراکت‌های نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به معرفی این جشنواره پرداخته و کودکان در بخش نقاشی این جشنواره شرکت کردند.

حضور پرشور کودکان در غرفه اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان

رئیس شهرستان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهارستان نیز با حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس، حمایت خود از ملت‌های مظلوم به ویژه مردم فلسطین را اعلام کردند.

به همین منظور برنامه‌های قصه گویی و نقاشی در مصلی بهارستان اجرا شد و کودکان با حضور پرشور خود در مسابقه نقاشی شکت کردند.

استقبال مسئولان از غرفه اداره کتابخانه های عمومی ملارد

رئیس شهرستان و کتابداران کتابخانه های عمومی ملارد نیز با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس انزجار خود را از رژیم اسرائیل اعلام کردند.  

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ملارد با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان به برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع فلسطین، ایستگاه نقاشی، توزیع اقلام تبلیغاتی نهمین جشنواره کتابخوای رضوی در راهپیمایی روز قدس اقدام کرد که مورد استقبال مسئولان شهرستان از جمله رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و سپاه پاسداران شهرستان قرار گرفت و کارکنان آن ها ضمن حضور در غرفه در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ری، رباط کریم و دماوند نیز به همراه کتابداران با حضور در راهپیمایی روز قدس در این رویداد بزرگ شرکت کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 1 =