جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

روز قدس، روز دفاع از فلسطین؛

حضور پرشور کتابداران سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس ـ۳

حضور اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز در راهپیمایی روز قدس

کتابداران سراسر کشور با حضور در راهپیمایی روز قدس ضمن اعلام حمایت از آرمان فلسطین با برپایی غرفه هایی در مسیر راهپیمایی به ارائه خدمات فرهنگی از جمله توزیع اقلام فرهنگی نظیر بروشور معرفی کتابخانه های عمومی و خدمات متنوع این کتابخانه ها مردم را فعالیت های متنوع خود آشنا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، امروز ۱۰ خردادماه ۱۳۹۸ کتابداران نهاد کتابخانه های عمومی کشور همزمان با آحاد مردم در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند. در ادامه تصاویر این حضور را مشاهده می کنید. 


اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز با برپایی غرفه‌ای در مسیر راهپیمایی روز قدس، برنامه‌های فرهنگی اجرا کرد. اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز همچنین ضمن بهره‌گیری از فرصت حضور خانواده‌ها در این راهپیمایی باشکوه، با توزیع تراکت‌های نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی به معرفی این جشنواره پرداخت و با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی بخش ترسیم نقاشی این جشنواره را در بین کودکان اجرا کرد. ادارات شهرستانی نیز ضمن حضور حماسی در این راهپیمایی، هر کدام به فراخور شرایط شهرستان خود با توزیع تراکت و برپایی غرفه به تبیین نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداختند.

گفتنی است ادارات شهرستانی نیز ضمن حضور حماسی در این راهپیمایی، هر کدام به فراخور شرایط شهرستان خود با توزیع تراکت و برپایی غرفه به تبیین نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداختند.


فعالیت غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی سمنان در مسیر راهپیمایی روز قدس


فعالیت غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی قم در راهپیمایی روز قدس


فعالیت غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی قزوین در مسیر راهپیمایی روز قدس

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 16 =