جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰

روز قدس، روز دفاع از فلسطین؛

حضور پرشور کتابداران سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس ـ۲

روز قدس اراک

کتابداران سراسر کشور با حضور در راهپیمایی روز قدس ضمن اعلام حمایت از آرمان فلسطین با برپایی غرفه هایی در مسیر راهپیمایی به ارائه خدمات فرهنگی از جمله توزیع اقلام فرهنگی نظیر بروشور معرفی کتابخانه های عمومی و خدمات متنوع این کتابخانه ها مردم را فعالیت های متنوع خود آشنا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، امروز ۱۰ خردادماه ۱۳۹۸ کتابداران نهاد کتابخانه های عمومی کشور همزمان با آحاد مردم در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند. در ادامه تصاویر این حضور را مشاهده می کنید. 


غرفه «کودک و نقاشی» اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه با هدف حضور پرشور این اداره کل و  معرفی خدمات و فعالیتهای فرهنگی کتابخانه های عمومی استان خصوصا معرفی مستقیم نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در مسیر راهپیمایی روز قدس مورخ ۱۰ خرداد ماه سالجاری با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه و معاونین اداره کل، کتابداران و کارکنان ستادی برپا شد.

در غرفه کودک و نقاشی این اداره کل برنامه های متنوع از قبیل " نقاشی کودک با موضوع نهمین جشنواره رضوی و استفاده از منابع جشنواره»، طراحی و رنگ آمیزی چهره کودکان با موضوع کتاب و قدس، تبلیغات و توضیع بروشور و اینفوگرافیک نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی" اجرا شد.

 همچنین در این غرفه کتابداران و کارکنان اداره ضمن معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی برای کودکان و خانواده‌های آنها، را به شرکت در این جشنواره دعوت کردند.

در پایان نقاشی و طرح های رنگ آمیزی کودکان در بخشی از غرفه به نمایش درآمد.


کتابداران کتابخانه های عمومی کهگیلویه و بویراحمد نیز با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس یکبار دیگر انزجار خود را از رژیم کودک کش اسرائیل اعلام کردند. 

برپایی نمایشگاه کتاب با موضوع فلسطین، ایستگاه نقاشی، مسابقه کتابخوانی با موضوع آزادی قدس شریف، توزیع و اهدای کتاب از برنامه های فرهنگی کتابداران در راهپیمایی روز قدس در کهگیلویه و بویراحمد بود.


کتابداران استان مرکزی با حضور در راهپیمایی روز قدس ضمن اعلام حمایت از آرمان فلسطین، به توزیع اقلام فرهنگی نظیر بروشور معرفی کتابخانه‌های عمومی و نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی پرداختند.


کتابداران استان فارس نیز با حضور در راهپیمایی روز قدس ضمن اعلام حمایت از آرمان فلسطین اقدام به برپایی ایستگاه فرهنگی در مسیر راهپیمایی روز قدس کردند. 


حضور کتابداران استان هرمزگان در راهپیمایی روز قدس

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 1 =