چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱

قهرمان نوجوان شطرنج ایران:

با شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی ارتباط خود را با امام رضا(ع) قوی تر کنیم

آرین غلامی

آرین غلامی، قهرمان نوجوان شطرنج ایران در پیامی از حضور خود در جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، آرین غلامی، قهرمان نوجوان شطرنج ایران در پیامی از حضور خود در جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد و گفت: علاوه بر اینکه از تمامی ورزشکاران می خواهم در کنار ورزش، به کتاب و کتابخوانی هم اهتمام داشته باشند، از آن ها برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت می کنم.

وی افزود: با شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی می توانیم ارتباط خود را با امام رضا(ع) قوی تر کنیم و روح خود را صیقل دهیم و همانطور که به دنبال سلامتی جسم و فکرمان هستیم است، معنویت مان و سلامت روح و روانمان را نیز تضمین کنیم.

غلامی، مطالعه کتاب های جشنواره کتابخوانی رضوی را موجب آشنایی بیشتر با امام رضا(ع) دانست و بیان داشت: در بسیاری از مسابقات خود به امام رضا(ع) متوسل شده ام و همیشه به دنبال مطالعه بیشتر در مورد زندگی و شخصیت امام رضا(ع) بودم و خوشحالم که این جشنواره چنین فرصتی را برایم فراهم کرده است.

این ورزشکار قائمشهری، ترسیم آینده بر اساس سیره رضوی را هدف خود از شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دانست و اذعان داشت: از همه مردم به ویژه هم سن و سالان خود دعوت می کنم تا در این جشنواره کتابخوانی شرکت کنند؛ چراکه مطمئناً مطالعه هر یک از این کتاب ها می تواند ما را در مسیر صحیح زندگی قرار دهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 12 =