دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی:

کتابخانه های عمومی شادی را به اردوگاه های سیل زدگان آوردند

سیدراضی نوری

سید راضی نوری، نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی فعالیت کتابخانه های عمومی و کتابداران را در اردوگاه سیل زدگان باعث تقویت روحیه و شادی کودکان در این شرایط دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، سید راضی نوری، نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه فرهنگی بهار مهربانی کتابخانه های عمومی در اردوگاه های سیل زده، فعالیت کتابخانه های عمومی و کتابداران را در اردوگاه سیل زدگان، باعث تقویت روحیه و شادی کودکان و یکی از بهترین فعالیت ها در این شرایط  سخت دانست.

نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از اجرای فعالیت های فرهنگی که نشاط را به کودکان و خانواده های آن ها هدیه داد، گفت: کتابخانه های عمومی در طول سال فعالیت های مفیدی برای ترویج دانایی و نشاط عمومی انجام داده اند اما این فعالیت های فرهنگی آن هم در شرایط سخت برای مردم سیل زده استان، قابل تقدیر است و  دامنه این خدمات باید به تمام اردوگاه های سیل زدگان تعمیم شود.

وی افزود: در اردوگاه ها بیشتر مادران، بانوان، کودکان و نوجوانان حضور دارند و قطعا فعالیت های فرهنگی سبب می شود این عزیزان از فضای غم آلودی که عمدتاً بر این اردوگاه ها حاکم است دور کرد.

گفتنی است، برنامه های کاروان «بهار مهربانی» شامل قصه گویی، نقاشی، شعرخوانی و مسابقات ورزشی و فرهنگی است که باعث شادی و نشاط کودکان و نوجوانان ساکن در اردوگاه ها در ۵ منطقه سیل زده استان می شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 0 =