دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶

با هدف اجرای برنامه های فرهنگی در مناطق سیل زده؛

چهار کتابخانه سیار «بهار مهربانی» از استان های تهران و البرز وارد خوزستان شدند

کاروان بهار مهربانی

مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان از ورود کاروان بهار مهربانی از استان تهران و البرز به شهرستان های اهواز، باوی، هویزه، دشت آزادگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، با اجرای طرح بهار مهربانی در کتابخانه های عمومی، ۴ ایستگاه سیار بهارمهربانی از استان های تهران و البرز وارد خوزستان شدند.
منصور کوهی رستمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان گفت: با هماهنگی معاونت توسعه کتابخانه های عمومی و تاکید دبیرکل برای اجرای فعالیت های متنوع فرهنگی به ویژه در حوزه کودک و نوجوان، ۴ ایستگاه سیار برای ارائه خدمات فرهنگی به خوزستان ارسال شد که با هماهنگی های لازم در اردوگاه های سیل زدگان استان به اجرای فعالیت های فرهنگی می پردازند.

وی افزود: با اجرای طرح بهار مهربانی، ۵ ایستگاه سیار کتابخانه ای با امکاناتی مثل کتاب و اسباب بازی، ویژه کودکان سیل زده در اردوگاه ها تدارک دیده شده است که به اجرای برنامه های فرهنگی مثل قصه گویی، بازی های جمعی، نمایش فیلم  و اهدای کتاب می پردازند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان گفت: در روز گذشته یک ایستگاه سیار دیگر از استان کرمانشاه در مناطق سیل زده شهرستان های شوش و شوشتر فعالیت و برنامه های متنوع و شادی را برای کودکان سیل زده برگزار می کند.

وی ادامه داد: کاروان های بهار مهربانی بر اساس مسیرهای مختلف برای بیش از ۹۰ کمپ اسکان که در حال حاضر در استان فعال است، برنامه ریزی شده است.

رستمی در پایان افزود: این کاروان ها در ۵ گروه که شامل کاروان بهار مهربانی ۱ برای پوشش شهرستان شوش و شوشتر؛ کاروان بهارمهربانی ۲ برای پوشش شهرستان اهواز؛ کاروان بهار مهربانی۳ برای پوشش شهرستان های باوی و شادگان؛ کاروان بهار مهربانی ۴ برای پوشش شهرستان هویزه و کاروان بهار مهربانی ۵ برای پوشش شهرستان حمیدیه و دشت آزادگان دسته بندی شده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 6 =