دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷

به ریاست فرماندار چالدران؛

چهارمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی چالدران برگزار شد

انجمن چالدران

رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان چالدران در چهارمین جلسه انجمن بر ضرورت برگزاری مستمر برنامه های ترویجی فرهنگ کتابخوانی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، چهارمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان چالدران و بخش دشتک به ریاست حسن محمدزاده، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی تشکیل شد.

محمدزاده، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان چالدران در این جلسه بر لزوم حضور اعضای انجمن با آمادگی کامل در جلسات تاکید کرد و گفت: اعضای انجمن باید نسبت به مسائل و مشکلات موجود در حوزه کتابخانه های عمومی شهرستان اطلاعات کامل داشه باشند و در جلسات انجمن با برنامه و پیشنهاد حاضر شوند.
محمدزاده افزود: در راستای آشنایی کامل اعضای انجمن با کتابخانه‌های عمومی شهرستان شایسته است جلسات آتی انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان در کتابخانه‌های عمومی برگزار شود.
فرماندار چالدران در ادامه بر ضرورت برگزاری مستمر برنامه های ترویجی کتابخوانی اشاره کرد و گفت: دستگاه هایی که در این حوزه فعالیت دارند باید با انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان همکاری داشته باشند و هر گونه برنامه‌ایی مربوط به حوزه کتاب با هماهنگی دبیرخانه انجمن و با دعوت از اعضای انجمن جهت حضور در برنامه انجام شود.

سجاد پولادی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی چالدران نیز در این جلسه گزارشی از روند اجرای مصوبات پیشین جلسات انجمن ارائه کرد و به مشکلات و نیازهای کتابخانه‌های عمومی اعم از نیاز به شاداب سازی جهت جذب مخاطب، به روز رسانی سیستم‌ها و راه اندازی اینترنت بی‌سیم اشاره کرد.

در پایان جلسه هر یک از اعضای انجمن به ارائه نظرات خود در خصوص شیوه های ترویج فرهنگ مطالعه پرداختند.

برگزاری جلسات انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان در کتابخانه‌ها، اجرای برنامه های فرهنگی مرتبط با کتابخوانی اعم از نقد کتاب، نشست کتاب‌خوان و جلسات جمع‌خوانی کتاب به صورت مستمر و با دعوت از اعضای انجمن، زمینه سازی برگزاری نمایشگاه کتاب با هماهنگی ناشرین برگزیده کشوری برای سال آتی از جمله مصوبات این جلسه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 2 =