چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۶

با هدف پاسداشت خیرین؛

دبیرکل نهاد از خیر کوهبنانی تقدیر کرد

خیر کوهبنان

علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با اهدای لوح سپاس از اقدامات محمد طهماسبی، خیر کوهبنانی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با اهدای لوح سپاس از اقدامات محمد طهماسبی، خیر کوهبنانی تقدیر کرد. محمد طهماسبی، خیر کوهبنانی مبلغ یک میلیارد ریال از دیه فرزندش را برای احداث کتابخانه در شهرستان کوهبنان هدیه کرده است.

در متن این لوح آمده است:

ارزش کارها به نسبت اهمیت و تاثیر فردی و اجتماعی قابل سنجش است و بر اساس معارف دینی هر کس اثر نیکی را بنیان گذارد، نسبت به آثار آن تا هر زمان که بماند مأجور است. با این بیان، ارج و اجر کار خانواده ای که با اهدای مبلغ دیه فرزندشان مرحوم جابر طهماسبی جهت احداث کتابخانه عمومی در شهر کوهبنان استان کرمان و همراهی و همگامی با نهاد کتابخانه های عمومی کشور منشاء آثار و برکات در جامعه می باشد، به خوبی نمایان می شود.

آنچه ارزش انسانی و وجهه اخلاقی این امور و هرگونه فعالیت خیرخواهانه و خداپسندانه را از موارد مشابه آن متمایز می سازد، علاوه بر عنصر اختیار و اراده خود در کمال آزادی و هم سویی و هم نوایی، قصد و نیت الهی در انجام این گونه فرایض دینی و اخلاقی است.

جنابعالی با تبلور ایثار و سخاوت طبع به اوج تکوین این خصایص متعالی نایل آمده اید. به رسم ادب و احترام، این لوح سپاس تقدیم حضور ایثارگرانه و سخاوتمندانه شما می شود.

از ایزد رحمان توفیق نیل به اهداف الهی، انسانی و متعالی مسالت دارم. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 13 =