چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵

به میزبانی کتابخانه عمومی شهید بهشتی درگز؛

۱۰۰ کتاب در ۱۸ نشست کتاب خوان ویژه بانوان معرفی شد

معرفی 100کتاب در 18نشست کتاب خوان بانوان درگز

طی یک سال گذشته در نشست های کتاب خوان ویژه بانوان به میزبانی کتابخانه عمومی شهید بهشتی درگز ۱۰۰ عنوان کتاب معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، طی یک سال گذشته در نشست های کتاب خوان ویژه بانوان در کتابخانه عمومی شهید بهشتی درگز ۱۰۰ عنوان کتاب معرفی شده است.

کاظم جبرائیلی، مسئول کتابخانه عمومی شهید بهشتی درگز گفت: یک سال از برگزاری نشست های کتاب خوان ویژه بانوان در کتابخانه می گذرد و در این مدت تعداد زیادی از بانوان عضو کتابخانه در این نشست ها شرکت کرده اند. به همین مناسبت نشستی با حضور جمعی از بانوان عضو کتابخانه با هدف مرور خاطرات نشست های یک سال گذشته و ارائه پیشنهاد و انتقاد برای بهتر شدن جلسات آتی برگزار شد.

وی ادامه داد: سلسله نشست های کتاب خوان چند سالی است که با هدف به اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده‌ شده با محوریت معرفی و ترویج مطالعه در کتابخانه های عمومی برگزار می شود. کتابخانه شهید بهشتی درگز نیز از ابتدای اجرای این طرح همگام با سایر کتابخانه های عمومی به برگزاری این نشست ها اقدام کرد. با همت کتابداران خوش ذوق و پر تلاش این کتابخانه و همکاری و همراهی تعدادی از اعضای فعال یک سالی است که این نشست ها به صورت مرتب و هر دو هفته یکبار، عصر روز های سه شنبه ویژه بانوان برگزار می شود.

جبرائیلی ادامه داد: کتابدران کتابخانه شهید بهشتی درگز طی مراسمی ضمن تشکر از تمامی شرکت کنندگان و کسانی که طی سال گذشته در  نشست های کتاب خوان حضور داشتند، یک سالگی نشست های کتاب خوان کتابخانه ای ویژه بانوان را جشن گرفتند.

مسئول کتابخانه شهید بهشتی درگز تاکید کرد: طی یک سال گذشته ۱۸ نشست کتاب خوان ویژه بانوان با معرفی بیش از ۱۰۰ کتاب در این کتابخانه برگزار شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 13 =