چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷

با حضور بخشدار مرکزی سیب و سوران؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی سیب وسوران برگزار شد

انجمن سوران

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سیب و سوران با حضور بخشدار مرکزی سیب و سوران و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی سیستان و بلوچستان، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سیب و سوران با حضور  مهربانو جهانی، بخشدار مرکزی سیب و سوران و خدابخش ندرت زهی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

جهانی در این جلسه ضمن تقدیر از اعضای انجمن گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی شود که تمامی ارگان های فرهنگی در برنامه های کتابخانه سهیم باشند تا فشار اجرای برنامه ها تنها بر دوش کتابخانه های عمومی نباشد.

وی افزود: هر فردی که کتاب بخواند، موفق خواهد بود؛ چراکه کتاب خواندن اثرات روحی و جسمی مثبتی به دنبال دارد.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی سوران گفت: باید بیش از پیش به کتاب و کتابخانه های عمومی توجه کنیم و برای روستاها نیز برنامه هایی مدنظر داشته باشیم تا همه مردم شهرستان با کتاب مانوس شوند.

خدابخش ندرت زهی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با اشاره به برنامه های اجرا شده در حوزه کتاب و کتابخوانی، گفت: فعالیت های ترویجی در حوزه کتاب و کتابخوانی، باید با همکاری همه ادارات انجام شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیب وسوران، تقدیر از نویسندگان و شاعران بومی، رونمایی از کتاب های نویسندگان بومی، نمایشگاه عکس و کتاب، تقدیر از فعالان حوزه فرهنگی و اهدای کتاب به شرکت کنندگان در برنامه های هفته کتاب را مهم ترین برنامه های اجرا شده در هفته کتاب دانست.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 1 =