دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲

به مناسبت روز جهانی معلولان برگزار شد؛

نشست کتاب‌خوان ویژه توان خواهان بهزیستی شهرستان آرادان

نشست

نشست کتاب‌خوان ویژه توان خواهان بهزیستی شهرستان آرادان در کتابخانه عمومی شهید فهمیده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان، به مناسبت روز جهانی معلولان نشست کتاب‌خوان ویژه معلولان و روشندلان با همکاری اداره بهزیستی شهرستان و حضور ابراهیم مونسان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آرادان؛ سید علی مصطفوی، سرپرست اداره بهزیستی شهرستان آرادان و جمعی از معلولان و روشندلان برگزار شد.

در این نشست علی مصطفوی، سرپرست اداره بهزیستی شهرستان آرادان ضمن قدردانی از زحمات رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی و نگاه ویژه وی به معلولان، بیان داشت: چنین نشست هایی موجب ترویج  فرهنگ مطالعه در بین معلولان و افزایش اعتماد به نفس آن ها می شود.

مصطفوی با اشاره به این مطلب که کتاب موجب افزایش آگاهی و آرامش انسان می شود، اظهار داشت: آگاهی موجب کاهش معضلات اجتماعی می شود.

در ادامه ابراهیم مونسان، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آرادان با اشاره به این مطلب که برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی این شهرستان در حال برگزاری است، افزود: این برنامه ها موجب توسعه کتاب و کتابخوانی می شود. برگزاری نشست های رونمایی کتاب، بررسی و نقد کتاب و نشست کتاب‌خوان از جمله فعالیت های کتابخانه های عمومی است.

در این نشست کتاب‌های «حکایت های گلستان سعدی» توسط زهرا عرب شهراب؛ «کتابی برای جوانان» توسط زهرا رواز؛ «قصه های عطار» توسط حسین قراچلو و«حکایت های بوستان سعدی» توسط مطهره لکزایی معرفی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 14 =