پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۲

برنامه‌های ۱۵ آذر

برنامه كتابخانه‌ها

کتابخانه‌های عمومی کشور امروز پنج‌شنبه ۱۵ آذرماه، با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی پذیرای اعضای کتابخانه‌ها و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی هستند.

آذربایجان شرقی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی شهریار تبریز

نشست مثنوی خوانی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهریار تبریز

کلاس نقاشی با موضوع مطالعه و کتابخوانی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی پروین اعتصامی تبریز

کلاس آموزش داستان نویسی ویژه کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی المیزان روستای شادباد شهرستان تبریز

نشست قصه گویی + کلاس کاردستی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شیخ اسماعیل تائب بناب مرند

کلاس آموزش قرآن کریم ویژه کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی تربیت تبریز

نشست معرفی کتاب + نشست قصه گویی برای کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۰:۳۰

کتابخانه مرکزی تبریز

اجرای نمایش + نشست شعرخوانی

۱۵ آذر ساعت ۱۰:۳۰

کتابخانه عمومی شهریار تبریز

نشست قصه گویی

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی المیزان روستای شادباد شهرستان تبریز

نشست کتاب خوان

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی حسین کسبه کشکسرای مرند

نشست کتاب خوان

۱۵ آذر ساعت ۱۱:۳۰


آذربایجان غربی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه مرکزی ارومیه

کلاس آموزش «دقت، توجه، تمرکز»

۱۵  آذر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهید باهنر ارومیه

نشست قصه گویی

۱۵ آذر ساعت :۱۱

کتابخانه عمومی آیت الله خامنه­ای شهر سیه چشمه شهرستان چالدران

نشست جمع خوانی کتاب «نوابغ و مشاهیر معلول جهان»

۱۵ آذر ساعت ۱۰


اردبیل

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی مقدس اردبیلی شهرستان اردبیل

بلند خوانی کتاب «رستم و اکوان دیو» با  حضور اعضای فعال کتابخانه

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام علی(ع) اردبیل

کارگاه خلاقیت با موضوع «کلاژ» با همکاری اداره محیط زیست

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام جعفر صادق(ع) قره قباق شهرستان پارس آباد

نشست جمع خوانی کتاب «سرداران ایران زمین»

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی فارابی اردبیل

مسابقه قصه گویی برای کودکان با موضوع کتاب ویژه کودکان و نوجوانان

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی پانزده خرداد آراللوی شهرستان اردبیل

نشست جمع خوانی کتاب «چگونه دنیا را متحد کنیم؟»

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شیخ شرف الدین اردبیل

نشست بلند خوانی کتاب «قصه های های خوب برای بچه های خوب» ویژه اعضای کودک و نوجوان

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی آراز شهرستان پارس آباد

نشست کتاب خوان

۱۵ آذر ساعت ۱۲


ایلام

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی شهدای زیرتنگ بیجنوند چرداول

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۱۵ آذر  ساعت ۹:۳۰


بوشهر

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی ابن سینا روستای زیارت شهرستان دشتستان

نشست قصه گویی برای کودکان

۱۵ آذر  ساعت ۱۰


تهران

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی مرکزی قدس

نشست کتاب خوان

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی جوادالائمه(ع) قدس

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی علامه دهخدا تهران

نشست شاهنامه خوانی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی مرکزی قدس

نشست کتابخوانی

۱۵ آذر  ساعت ۸

کتابخانه عمومی جوادالائمه(ع) قدس

کلاس آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم

۱۵ آذر  ساعت ۹:۳۰


چهارمحال و بختیاری

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی امام رضا(ع) امام قیس شهرستان بروجن

نشست قصه ‌گویی ویژه کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید کریمیان آلونی شهرستان لردگان

کلاس نقاشی با موضوع «کتاب و کتابخانه»

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید مطهری شهرستان لردگان

نشست قصه گویی از کتاب «قصه های شب چله»

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید مفتح هفشجان شهرستان شهرکرد

نشست جمع خوانی کتاب «قصه ما مثل شد» ویژه کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید مفتح هفشجان شهرستان شهرکرد

نشست قصه گویی از کتاب «قصه های خوب برای بچه های خوب» ویژه کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۱


خراسان جنوبی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی ملاعبدالله بشروی شهرستان بشرویه

نشست کتاب خوان

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای باقریه بیرجند

کلاس آموزش قرآن کریم ویژه کودکان و خردسالان

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی محمدتقی کریم پور بیرجند

نشست کتاب خوان

۱۵ آذر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهدای باقریه بیرجند

نشست کتاب خوان

۱۵ آذر  ساعت ۹:۳۰



خراسان رضوی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی مرحوم علی آبادی نیشابور

کلاس نقاشی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید فهمیده بخش جنگل شهرستان رشتخوار

کارگاه نقاشی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید فهمیده بخش جنگل شهرستان رشتخوار

نشست معرفی و بلند خوانی کتاب

۱۵ آذر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهید رجایی تربت جام

نشست قصه گویی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰


خراسان شمالی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی حضرت مهدی(عج) تیتکانلو شهرستان فاروج

نشست معرفی و جمع خوانی کتاب سرزمین آرزوها

۱۵ آذر

کتابخانه عمومی آیت الله ذبیحی مایوان شهرستان فاروج

نشست جمع خوانی کتاب زیبا صدایم کن

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی الزهرا(س) بجنورد

نشست قصه گویی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی برادران قربانی سه گنبد شهرستان فاروج

مسابقه نقاشی

۱۵ آذر  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی ملاصدرا فاروج

نشست قصه گویی

۱۵ آذر  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی امام علی(ع) شیروان

مسابقه خاطره نویسی به مناسبت روز دانشجو

۱۵ و ۱۴ آذر


خوزستان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی نبوت هپرو شهرستان باغملک

مسابقه نقاشی به مناسبت روز دانشجو

۱۵ آذر   ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام صادق(ع) شوشتر

کارگاه آموزش نقاشی

۱۵ آذر   ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) ابوالعباس  شهرستان باغملک

نشست جمع خوانی + مسابقه نقاشی به مناسبت روز دانشجو

۱۵ آذر   ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید مصطفی خمینی باغملک

نشست معرفی و قصه گویی کتاب «شهر پرنده ها»

۱۵ آذر   ساعت ۹

کتابخانه عمومی ارمغان شهرستان باغملک

نشست قصه گویی ویژه کودکان

۱۵ آذر   ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهدای جزیره مینو خرمشهر

نشست جمع خوانی قرآن کریم

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی  آیت الله قاضی دزفول

نشست شاهنامه خوانی ویژه نوجوانان

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی  آیت الله قاضی دزفول

کارگاه آموزش نقاشی ویژه کودکان

۱۵ آذر  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی منتظران دزفول

کلاس آموزش کاردستی و صنایع دستی برای کودکان و نوجوانان عضو کتابخانه

۱۵ آذر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهید رجایی اهواز

نشست مثنوی خوانی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی روستایی شهدای سوسن ایذه

نشست نقد و بررسی کتاب «نوابغ و مشاهیر معلول جهان»

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید علی محمد زمانی دزفول

کلاس آموزش ساخت کاردستی

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید حداد عادل آبادان

مسابقه نقاشی ویژه کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی داراب افسر بختیاری شهرستان مسجدسلیمان

نشست کتاب­ خوان مدرسه ای

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی علامه حلی اهواز

نشست کتاب خوان

۱۵ آذر  ساعت ۱۲

کتابخانه عمومی شهید علی هاشمی اهواز

نشست «مادران خانه دار»

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهیدان اسلام هفتکل

نشست کتاب­ خوان مدرسه ای

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای بیدروبه شهرستان اندیمشک

کارگاه آموزش کاردستی به کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهدای رودبند شهرستان دزفول

نشست قصه گویی ویژه کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهدای رودبند شهرستان دزفول

کلاس آموزش کاردستی ویژه کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۲

کتابخانه عمومی شهدای غیزانیه اهواز

نشست جمع خوانی کتاب «فرنگیس»

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید دانش شوش

کارگاه نقاشی ویژه کودکان ونوجوانان

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای رفیع هویزه

نشست جمع خوانی

۱۵ آذر ساعت ۱۰


زنجان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی امیرکبیر روستای عمیدآباد شهرستان ابهر

نشست کتاب‌ خوان

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی الغدیر روستای بولاماجی شهرستان خدابنده

ایستگاه نقاشی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی چراغعلی رسولخانی روستای بلگشیر شهرستان خدابنده

نشست بلند خوانی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی بعثت روستای درام شهرستان طارم

نشست قصه گویی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی وحدت شهرستان ابهر

نشست کتاب‌ خوان

۱۵ آذر  ساعت ۱۰:۳۰

کتابخانه عمومی فرهیختگان روستای سهرین شهرستان زنجان

کلاس آموزش احکام وضو و نماز

۱۵ آذر  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی حاج احمد مهدوی زنجان

نشست قصه گویی

۱۵ آذر  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی حاج احمد مهدوی زنجان

کلاس آموزش خلاقیت کودک و نوجوان

۱۵ آذر  ساعت ۱۲

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) روستای درسجین شهرستان ابهر

کارگاه کاردستی، نقاشی + نشست جمع خوانی + پخش پویانمایی

۱۵ آذر  ساعت ۱۴

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) روستای درسجین شهرستان ابهر

نشست کتاب‌ خوان

۱۵ آذر  ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی شمس سجاسی شهر سجاس شهرستان خدابنده

نشست جمع خوانی

۱۵ آذر  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهید کبودخانی روستای محمودآباد شهرستان خدابنده

نشست جمع خوانی

۱۵ آذر  ساعت ۱۶


سیستان و بلوچستان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی استاد کامبوزیا زاهدان

کارگاه آموزشی ویژه کودک و نوجوان

۱۵ آذر  ساعت ۷

کتابخانه عمومی نبوت خاش

کارگاه نقاشی

۱۵ آذر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی نور زاهدان

نشست کتاب خوان «ویژه کودکان»

۱۵ آذر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی آزادی ایرانشهر

نشست جمع خوانی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید بهشتی خاش

کلاس خلاصه نویسی از کتاب « ۱،۲،۳ سه قصه»

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی نیمروز شهرستان زابل

کلاس قصه گویی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام حسین(ع) زاهدان

کلاس آموزش اوریگامی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی علامه حلی ایرانشهر

نشست جمع خوانی

۱۵ آذر  ساعت ۸

کتابخانه عمومی ولایت ایرانشهر

نشست قصه گویی

۱۵ آذر  ساعت ۸

کتابخانه عمومی مهتاب ایرانشهر

کلاس آموزش نقاشی

۱۵ آذر  ساعت ۸

کتابخانه عمومی نور زاهدان

مسابقه نقاشی

۱۵ آذر  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی امام علی(ع) هیرمند

نشست کتاب خوان

۱۵ آذر  ساعت ۱۱


فارس

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی مذنب آباده ای

کلاس آموزش خوشنویسی

۱۵ آذر ساعت ۹

کتابخانه عمومی عمومی آیت الله نسابه حاجی آباد زرین دشت

نشست کتاب خوان

۱۵ آذر

کتابخانه عمومی ابوریحان شیراز

کلاس آموزش نقاشی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شوریده شیرازی

کارگاه آموزش نقاشی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی کودکان آفتاب شیراز

کارگاه آموزش نقاشی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی علامه امینی زرقان شهرستان شیراز

کلاس آموزش نقاشی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی بصیرت بخش آباده طشک نی ریز

مسابقه نقاشی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) روستای خواجه جمالی شهرستان نی ریز

نشست قصه گویی از کتاب «شتر مو قرمز»

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی دکتر جمشید صداقت کیش آباده

نشست قصه گویی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی پروفسور شهریاری حشمتیه آباده

اجرای طرح برنامه باهم بخوانیم

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی آیت الله یحیی انصاری داراب

نشست جمع خوانی + نشست قصه گویی + کلاس پازل، بازی و سرگرمی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی ملامحمد شفیع ارسنجانی

نشست جمع خوانی کتاب «قصه های شب چله»

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی پروین اعتصامی روستای جمال‌آباد ارسنجان

نشست قصه خوانی و شعر خوانی ویژه کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی ابوذر کتکی روستای کتک ارسنجان

نشست گلستان خوانی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی بهارستان دژکرد اقلید

نشست قصه گویی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی زکریای رازی روستای بابایی اقلید

نشست جمع خوانی و خلاصه نویسی برای مقطع ابتدایی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی فرزانگان سده اقلید

نشست قصه گویی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی صالحین حسن‌آباد اقلید

کلاس آموزش نقاشی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی آیت الله احمد بهشتی فسا

مراسم اختتامیه جشنواره رضوی همراه با اهدای جوایز

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید جاویدی فسا

نشست قصه گویی ویژه کودک و نوجوان

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی استاد شهید مطهری نورآباد ممسنی

نشست جمع خوانی از کتاب «ماهک و غول سرزمین پارچه ها» ویژه کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی میرزا امان الله طباطبایی ممسنی

کارگاه آموزش کاردستی در بخش کودک

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی ابوریحان شیراز

نشست معرفی کتاب

۱۵ آذر ساعت ۱۰:۴۵

کتابخانه عمومی علامه امینی زرقان شهرستان شیراز

نشست کتابخوانی برای کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید جاویدی فسا

کلاس شادی آفرینی ویژه کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی استاد شهید مطهری نورآباد ممسنی

نشست معرفی کتاب «قصه های شب چله»

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی دکتر جمشید صداقت کیش آباده

کارگاه خلاقیت کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی زنده یاد محمد حسن رجبی نی ریز

کلاس آموزش نقاشی

۱۵ آذر ساعت ۸

کتابخانه عمومی شهدای جنت داراب

نشست قصه گویی و اهدای جوایز مسابقات هفته کتاب و جشنواره رضوی

۱۵ آذر ساعت ۸

کتابخانه عمومی مولوی شیراز

کلاس آموزش نقاشی ویژه کودکان

۱۵ آذر ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهید یحیی برفی روستای فتح المبین شهرستان داراب

نشست قصه گویی و شعر خوانی برای کودکان

۱۵ آذر ساعت ۹

کتابخانه عمومی عرفان روستای احمدآباد اقلید

نشست جمع خوانی

۱۵ آذر ساعت ۹

کتابخانه عمومی استاد شهید مطهری نورآباد ممسنی

نشست معرفی کتاب «سرزمین آرزوها»

۱۵ آذر ساعت ۹


قزوین

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی امام رضا(ع) آبیک

کلاس طراحی به مناسبت روز دانشجو

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید فهمیده تاکستان

نشتس جمع خوانی از عناوین ارائه شده در طرح کتاب خوان ماه آذر

۱۵ آذر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی امام رضا(ع) آبیک

کلاس قصه گویی + مسابقه نقاشی به مناسبت روز جهانی معلولان

۱۵ آذر ساعت ۱۲



قم

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی حضرت ولی‌عصر(عج) روستای مبارک آباد

نشست دورهمی نوجوانان با کتاب

۱۵ آذر  ساعت ۱۰


کردستان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی ماموستا هژار شهرستان سنندج

نشست جمع خوانی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) مریوان

نشست قصه گویی در بخش کودک

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی مولوی کرد کانی دینار  شهرستان مریوان

نشست قصه گویی در بخش کودک

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید ملامحمد امینی سقز

نشست کتاب خوان + مسابقه پانتومیم

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی مولوی کرد کانی دینار  شهرستان مریوان

مسابقه انشاء نویسی با موضوع کتاب

۱۵ آذر ساعت ۱۱


کرمان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی مالک اشتر بلوک شهرستان جیرفت

کلاس آموزش قرآن کریم ویژه اعضای خردسالِ کتابخانه

۱۵ آذر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی سیدجواد افصح هجری رفسنجان

نشست کتابخوانی در بخش کودک

۱۵ آذر ساعت ۹


کرمانشاه

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی شهید آوینی کرمانشاه

کلاس آموزش قرآن کریم

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی حاج آخوند کرمانشاه

دوره مطالعاتی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی استقلال کرمانشاه

تور بازدید مدارس از کتابخانه

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی ملاصدرا بیستون

نشست جمع خوانی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰


کهگیلویه و بویراحمد

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی ابن سینا قلعه رئیسی شهرستان کهگیلویه

مسابقه کتابخوانی از خطبه های نهج البلاغه

۱۵ آذر  ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی شهید مطهری دهدشت

نشست قصه خوانی + کلاس نقاشی ویژه کودکان

۱۵ آذر  ساعت ۹


گلستان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی سیداحمد خمینی مینودشت

نشست شاهنامه خوانی ویژه نوجونان

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید طره صابری شهرستان گنبدکاووس

نشست قصه گویی از کتاب «قصه های شب های چله»

۱۵ آذر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی ابن سینا سیمین شهر شهرستان گمیشان

نشست کانون ادبیِ کتابخانه با محوریت شعرخوانی از آثار مختومقلی فراغی

۱۵ آذر   ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهدای خواجه نفس گمیشان

نشست شعرخوانی از دیوان پروین اعتصامی

۱۵ آذر  ساعت ۱۱


گیلان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) رضوانشهر

نشست جمع خوانی ویژه کودکان

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) صومعه سرا

نشست قصه گویی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی علی حاجیان شهر رانکوه شهرستان املش

دوره آموزش قرائت قرآن کریم

۱۵ آذر  ساعت ۱۰:۳۰

کتابخانه عمومی شهید مجیدی روستای لیفشاگرد شهرستان صومعه سرا

کلاس آموزش کاردستی

۱۵ آذر  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید مجیدی روستای لیفشاگرد شهرستان صومعه سرا

نشست جمع خوانی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی آیت الله حکیم احمدسرگوراب شهرستان شفت

نشست قصه گویی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی آیت الله حکیم احمدسرگوراب شهرستان شفت

کلاس نقاشی

۱۵ آذر  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی علی‌بن ابیطالب(ع) لوندویل شهرستان آستارا

نشست قصه گویی

۱۵ آذر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی روستای ویرمونی شهرستان آستارا

نشست قصه گویی

۱۵ آذر  ساعت ۱۶

کتابخانه امام خامنه ای اسلام آباد شهرستان رشت

نشست انجمن ادبیِ کتابخانه

۱۵ آذر  ساعت ۸:۳۰

کتابخانه عمومی شهید چمران شفت

نشست قصه گویی + کلاس کاردستی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام علی(ع) چهارده شهرستان آستانه

کارگاه آموزش کمک های اولیه

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) آستارا

نشست معرفی کتاب «دانشگاه و انقلاب» در مراسم نماز جمعه

۱۶ آذر  ساعت ۱۴


لرستان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی آیت الله بروجردی اشترینان شهرستان بروجرد

نشست معرفی کتاب با موضوع قانون اساسی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی آیت الله بروجردی اشترینان شهرستان بروجرد

مراسم تقدیر از اعضای فعال کتابخانه با حضور مسئولین بخش

۱۵ آذر ساعت ۱۱


مرکزی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی شهدای پرندک شهرستان زرندیه

نشست جمع خوانی کتاب «برگ اضافی»

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای قورچی باشی شهرستان خمین

کارگاه ساخت روزنامه دیواری با موضوع حال خوش خواندن

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای قورچی باشی شهرستان خمین

نشست جمع خوانی کتاب «ماهک و غول سرزمین پارچه ها»

۱۵ آذر ساعت ۹

کتابخانه عمومی استاد دهگان شهرستان اراک

مسابقه نقاشی

۱۵ آذر ساعت ۹


یزد

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی سیداکبرجلایی ابرکوه

نشست قصه‌ گویی کتاب «گربه کوچولوی سفید»

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی مسجدالرسول(ص) دیلم اردکان

کلاس آموزش ملیله کاغذی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امیرالمومنین(ع) ترک آباد اردکان

نشست جام باشگاه های کتابخوانی

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی پروفسور سمیعی چاهک خاتم

نشست قصه‌ گویی ازکتاب «هم چراغه هم بخاری»

۱۵ آذر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی مسجدالرسول(ص) دیلم اردکان

کلاس آموزش نقاشی با آبرنگ

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی‌حضرت ولی‌عصر(عج) خاتم

کارگاه قصه‌ گویی مادر و کودک

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی بقیه الله(عج) مهریز

نشست جمع‌ خوانی کتاب «قصه های شب چله»

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی مرکزی میبد

نشست قصه­گویی برای کودکان

۱۵ آذر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید تاج‌ فیرزوه خاتم

نشست قصه‌ گویی از کتاب «قصه های کوچک برای بچه های کوچک»

۱۵ آذر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی مسجدالرسول(ص) دیلم اردکان

کلاس آموزش خوشنویسی خط نی

۱۵ آذر ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی سیدالشهداء(ع) اسلامیه تفت

کلاس آموزش زبان انگلیسی

۱۵ آذر ساعت ۸

کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری ابرکوه

نشست معرفی کتاب «میرزا کوچک خان جنگلی»

۱۵ آذر ساعت ۹

کتابخانه عمومی مسجدالرسول(ص) دیلم اردکان

کلاس آموزش طراحی

۱۵ آذر ساعت ۹

کتابخانه عمومی امیرالمومنین(ع) ترک آباد اردکان

کارگاه آموزش نقاشی

۱۵ آذر ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهید صدوقی خاتم

نشست معرفی کتاب مطالعات در دانشگاه به مناسبت روز دانشجو

۱۵ آذر ساعت ۹

کتابخانه عمومی اتابکی گنبد سبز یزد

نشست قرآن و قصه‌ گویی مخصوص خردسالان

۱۵ آذر ساعت ۹

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 4 =