یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰

همزمان با هفته کتاب انجام شد؛

دیدار مدیرکل کتابخانه های مازندران با اعضای بخش نابینایان کتابخانه ها

نابینیان عضو کتابخانه

کتابداران و برخی از اعضای نابینای عضو کتابخانه با همراهی مدیرعامل کانون نابینایان مازندران با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان دیدار و از وی به دلیل حمایت از این کتابخانه ها تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، کتابداران و برخی از اعضای نابینای عضو کتابخانه با همراهی مدیرعامل کانون نابینایان مازندران با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان دیدار و از وی به دلیل حمایت از این کتابخانه ها تقدیر کردند.

آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این دیدار با بیان اینکه هفته کتاب فرصت خوبی برای قدردانی از زحمات کتابداران بخش نابینایان و حضور فعال اعضای نابینا است، اظهار داشت: در این مدت سعی کرده ایم در ایجاد فضای بهتر و مستقل با امکانات مناسب برای روشندلان، اقدامات اثرگذاری انجام دهیم و خرسندیم که مورد رضایت واقع شده است.

وی افزود: به توسعه کتابخانه های ویژه نابینایان ادامه می دهیم چون از استعدادها و اراده آنها نیرو می گیریم و اعتقاد داریم که این استعدادها به واسطه همین مراکز باید بیشتر در معرض دید مردم قرار گیرند تا حتی به عنوان الگو در جامعه معرفی شوند.

ولیپور، استعداد در تحصیل، ورزش و هنر را سرمایه کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی استان دانست و گفت: اگر ما نتوانیم طوری برنامه ریزی کنیم که این استعدادها بیشتر معرفی شوند، دچار خسران شده ایم و بر خود وظیفه می دانیم که برای بروز و ظهور دانش، هنر و توان این قشر فرهیخته نهایت تلاشمان را انجام دهیم.

در این دیدار همچنین سید مهدی مسلمی، مدیرعامل کانون نابینایان استان و کتابداران و اعضای حاضر در نشست، هر یک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح و با اهدای لوح سپاس، از اقدامات صورت گرفته توسط مدیرکل کتابخانه های عمومی برای بخش های ویژه نابینایان قدردانی کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 8 =