دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰

حضور دانش آموزان در میهمانی کتاب و کتابخانه(۱۰)

معرفی ۷۳۰ کتاب در نشست کتاب خوان مدارس استان آذربایجان شرقی

برگزاری 103 نشست کتاب خوان در مدارس استان آذربایجان شرقی

مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی از معرفی ۷۳۰ عنوان کتاب در قالب ۱۰۳ نشست کتاب خوان در مدارس آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی، شهرام خدایی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان شرقی به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان و روز دانش آموز با اشاره به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی برای دانش آموزان در طول سال گفت: آرمان ما ارتقای میزان خواندن در جامعه است و گروه هدف خود را کودکان و نوجوان دانش آموز قرار داده ایم؛ زیرا جامعه هدفی که می توان با سرمایه گذاری بر روی آن در نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی موفق بود، دانش آموزان امروز و سازندگان آینده هستند.

خدایی به اشتراک گذاری ۷۳۰ عنوان کتاب بین  دانش آموزان در قالب برگزاری ۱۰۳ نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای، ۱۱۰ نشست جمع خوانی کتاب در مدارس و ۷۳ نشست قصه گویی را از جمله برنامه های اجرا شده توسط کتابداران در مدارس استان از ابتدای سال ۹۷ برشمرد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی افزود: برگزاری مسابقات کتابخوانی، مسابقات نقاشی، مسابقات داستان نویسی و خلاصه نویسی، آموزش تهیه روزنامه دیواری، آموزش طراحی ارگونومی ویژه کودکان و نوجوانان از دیگر فعالیت‌های انجام شده در راستای پیوند هرچه بیشتر دانش آموزان با کتابخانه در طول سال بوده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 9 =