دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵

با هدف ترویج فرهنگ مطالعه انجام شد؛

امضای تفاهم نامه همکاری بین اداره کل کتابخانه های عمومی و آموزش و پرورش گلستان

تفاهم نامه همکاری

تفاهم نامه همکاری بین اداره کل کتابخانه های عمومی و اداره کل آموزش و پروش استان گلستان با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گلستان، با برپایی غرفه اداره کل در دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل کتابخانه های عمومی استان و اداره کل آموزش وپرورش در این نمایشگاه به امضا رسید.

رضا قوانلو، مدیرکل کتابخانه های عمومی گلستان در  مراسم امضای تفاهم نامه با اشاره به ظرفیت موجود در دستگاهی فرهنگی چون آموزش پرورش، اظهار داشت: بر اساس این تفاهم نامه عضویت رایگان دانش آموزان در کتابخانه های عمومی، برگزاری مسابقات کتابخوانی، ارائه مشاوره در حوزه کتاب، برگزاری مسابقات نقاشی ویژه کودکان، ازجمله فعالیت های مشترکی است که با تعامل کتابخانه های عمومی و مدارس انجام خواهد شد.

قوانلو ادامه داد: اهدای مجلات و نشریات به مراجعین، امضای تفاهم نامه همکاری با اداره کل کمیته امداد استان، مشاوره کتاب و معرفی کتاب، ازجمله خدمات ارائه شده از سوی غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی در نمایشگاه کتاب گلستان خواهد بود.

 اسماعیل گوهری راد، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان نیز در این مراسم گفت: افتخار می کنیم که دین ما بر علم و دانش تاکید می کند و معجزه آن کتاب است و کتاب الهی ما را به خواندن امر کرده است.

وی افزود: ظرفیت های بسیاری درحوزه فرهنگی و کتابخوانی وجود دارد که با امضای تفاهم نامه می توانیم از این ظرفیت ها بیش از پیش استفاده کنیم.

گفتنی است اداره کل کتابخانه های عمومی استان گلستان بیش از ۳۰ تفاهم نامه همکاری با ادارات استانی امضا کرده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 4 =