یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۳

برنامه‌های ۲۲ مهر

برنامه كتابخانه‌ها

کتابخانه‌های عمومی کشور امروز یکشنبه ۲۲ مهرماه، با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی پذیرای اعضای کتابخانه‌ها و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی هستند.

آذربایجان شرقی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی شهید حمید باکری سردرود

کلاس آموزش نقاشی

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی نور باسمنج

کلاس خوشنویسی

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه مرکزی تبریز

نشست قصه گویی + کارگاه نقاشی ویژه کودکانِ زیر ۸ سال

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی پارک شهر مرند

نشست کتاب خوان با محوریت حافظ شناسی

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی رشدیه تبریز

کلاس خوشنویسی

۲۲ مهر ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی حکیم مدرس زنوزی مرند

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر ساعت ۹


آذربایجان غربی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی ولی‌عصر(عج) ماکو

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر  ساعت ۱۶:۳۰

کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی مهاباد

نشست قصه گویی از کتاب «قصه هایی برای کلاس اولی ها»

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی فجر مهاباد

نشست قصه گویی از کتاب «داستانهای زیبای مردم دنیا»

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی آیت الله خامنه ای

شهر سیه چشمه شهرستان چالدران

نشست قصه گویی از کتاب «قصه یکشنبه ها»

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه مرکزی ارومیه

نشست جمع خوانی کتاب و آموزش روش های تحقیق با حضور دانش آموزان مدرسه شاهد ابراهیمی آذر

۲۲ مهر ساعت ۹

کتابخانه عمومی قائم(عج) ارومیه

نشست قصه گویی

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی روستایی افق دانش راژان شهرستان ارومیه

نشست معرفی تاریخچه استاندارد در ایران به مناسبت روز جهانی استاندارد

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید باهنر ارومیه

نشست حافظ خوانی

۲۲ مهر ساعت ۱۶


اردبیل

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی روستای بابک

شهرستان بیله سوار

نشست  کتاب خوان  مدرسه ای در یکی از مدارس روستای بابک

۲۲  مهر  ساعت ۱۰:۳۰

کتابخانه عمومی شهید سبزعلیپور

روستای زرج آباد شهرستان کوثر

نشست جمع خوانی کتاب «عروسک جان» ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۱۳


البرز

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی علامه امینی فردیس

کلاس نقاشی

۲۲  مهر   ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی ابن سینا فردیس

کلاس آموزش خوشنویسی

۲۲ مهر   ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهدای مشکین‌دشت فردیس

کلاس خوشنویسی ۲

۲۲ مهر   ساعت ۹

کتابخانه عمومی مقدس اردبیلی فردیس

کلاس آموزش قرآن کریم

۲۲ مهر   ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی علامه امینی فردیس

کلاس خوشنویسی

۲۲ مهر   ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی مقدس اردبیلی فردیس

کلاس قصه گویی ویژه کودکان

۲۲ مهر   ساعت ۱۱:۳۰

کتابخانه عمومی امیرکبیر کرج

نشست شاهنامه خوانی ویژه بزرگسالان

۲۲ مهر   ساعت ۱۴

کتابخانه عمومی امیرکبیر کرج

نشست شاهنامه خوانی ویژه کودکان

۲۲ مهر   ساعت ۱۶


ایلام

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی دکتر شریعتی سرابباغ آبدانان

نشست قصه گویی

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) ارکواز ملکشاهی

بازدید جمعی از کودکان مهد کودک نی نی گل از کتابخانه

۲۲ مهر  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی غلامرضاخان ارکوازی ایلام

نشست جمع خوانی ویژه کودکان

۲۲ مهر  ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی پیامبراعظم(ص) ایلام

مسابقه نقاشی در یکی از مهدهای کودکِ ایلام

۲۲ مهر   ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهید داریوش رضایی نژاد آبدانان

نشست جمع خوانی در دبیرستان نیایش

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی علامه دهخدا چالسرا ایلام

کلاس قصه گویی

۲۲ مهر  ساعت ۱۰:۳۰


بوشهر

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی غدیر کنگان

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر  ساعت  ۱۰

کتابخانه عمومی امام خامنه ای بنک کنگان

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید نیکنام تنگ ارم دشتستان

نشست شاهنامه خوانی ویژه کودکان و نوجوانان

۲۲ مهر  ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی امام خامنه ای شبانکاره دشتستان

نشست جمع خوانی

۲۲ مهر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی ابن سینا زیارت دشتستان

نشست قصه گویی

۲۲ مهر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهید حسینی صفت فاریاب دشتستان

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهدای باغ زهرا بوشهر

ننشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر   ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهید جاودان کره بند بوشهر

کلاس نقاشی ویژه خردسالان و کودکان

۲۲ مهر  ساعت ۱۷


تهران

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی سیار دماوند

نشست کتابخوان

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید بهشتی شهریار

نشست کتاب خوان ویژه دانش آموزان دبستان پسرانه سعادت

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی امام جعفر صادق(ع) پاکدشت

نشست مثنوی خوانی

۲۲ مهر ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی غدیر دماوند

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی مطهری قرچک

کلاس آموزش «اهمیت مطالعه»

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی اقبال لاهوری قرچک

نشست قصه گویی کتاب «موریس و کتاب های پرنده»

۲۲ مهر ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی دانشمند تهران

نشست شاهنامه خوانی + کلاس آموزش اوریگامی

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی مرکزی قدس

کلاس آموزش شاهنامه خوانی + کلاس آموزش حافظ خوانی

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی امام زاده زید تهران

نشست قصه خوانی + کلاس نقاشی

۲۲ مهر ساعت ۱۷


چهارمحال و بختیاری

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی داراب افسر بختیاری چلگرد شهرستان کوهرنگ

مسابقه خاطره نویسی

۲۲  مهر

کتابخانه عمومی علامه دهخدا شهر ناغان شهرستان کیار

نشست قصه گویی از کتاب «ایمنی در خانه» ویژه کودکان

۲۲  مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهداء بن

نشست جمع‌ خوانی

۲۲  مهر ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی شهید کریمیان آلونی  شهرستان لردگان

نشست جمع خوانی کتاب «کتابچه فروتن آشپزی»

۲۲  مهر ساعت ۹

کتابخانه عمومی آیت الله نجفی دهکردی شهرکرد

کلاس آموزش نقاشی

۲۲  مهر ساعت ۱۴

کتابخانه عمومی بعثت فرخشهر

شهرستان شهرکرد

نشست کتاب ‌خوان مدرسه ای در مدرسه بنت الهدی

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی روستایی ایثار سرتشنیز  شهرستان کیار

نشست جمع خوانی از کتاب «موریس و کتابهای پرنده» ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۱۲

کتابخانه عمومی علامه طباطبایی

شهر وردنجان شهرستان بن

نشست جمع ‌خوانی کتاب «کتابچه فروتن آشپزی»

۲۲ مهر ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی شهدای سادات بیدله شهرستان لردگان

نشست کتاب ‌خوان مدرسه ای ویژه کودک

۲۲ مهر ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی شهید منتظری بروجن

نشست قصه گویی ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهید مطهری لردگان

نشست انجمن شعر

۲۲ مهر ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی مولوی شهرکرد

نشست جمع خوانی

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی فرهنگ دستگرد امامزاده شهرستان شهرکرد

کلاس کاردستی ویژه کودکان پیش دبستانی

۲۲ مهر ساعت ۹:۳۰


خراسان جنوبی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی قلم چی شهر سه قلعه  شهرستان سرایان

نشست قصه گویی

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) سرایان

نشست قصه گویی

۲۲ مهر ساعت ۹


خراسان رضوی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی آیت الله کاشانی تربت حیدریه

مسابقه نقاشی با موضوع استاندارد

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی سلمان فارسی گلبهار

نشست شعر خوانی ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی علامه امینی باخرز

حضور در مهد کودک الفبای زندگی و برگزاری نشست قصه گویی

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید مطهری تربت‌جام

نشست کتاب خوان ویژه بزرگداشت حافظ

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی غدیرنیشابور

مراسم تقدیر از اعضای فعال کودک و نوجوانِ کتابخانه

۲۲ مهر ساعت ۱۲

کتابخانه عمومی ثامن الحجج(ع) باخرز

نشست قصه گویی ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۹


خراسان شمالی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی امام سجاد(ع) روستای چری شهرستان فاروج

نشست کتاب‌ خوان مدرسه ای

۲۲ مهر

کتابخانه عمومی امام علی(ع) شیروان

مسابقه نقاشی ویژه روز جهانی نابینایان

۲۲ مهر ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی حضرت مهدی(عج) تیتکانلو شهرستان فاروج

نشست قصه گویی کتاب «قصه های زینب»

۲۲ مهر ساعت ۱۲:۳۰

کتابخانه  عمومی رسالت زوارم شیروان

نشست کتاب ‌خوان مدرسه ‌ای

۲۲ مهر ساعت ۱۰


خوزستان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی توحید شوشتر

کلاس آشنایی اعضای زیر ۶ سالِ کتابخانه با عاشورا

۲۲ مهر    ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهید علی هاشمی اهواز

نشست قصه گویی کودکان

۲۲ مهر   ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید نوری میداود  شهرستان باغملک

نشست کتاب ­خوان مدرسه ای

۲۲ مهر   ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید مسعود پیشبهار  شهرستان بهبهان

سمینار روانشناسی خانواده با حضور خانواده ها

۲۲ مهر   ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای صیدون باغملک

نشست بیان اهمیت ورزش در سلامتی برای کودکان

۲۲ مهر   ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهدای شهر آزادی

شهرستان اندیمشک

نشست جمع خوانی کتاب «حسین(ع) عقل سرخ»

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای اروند آبادان

نشست کتاب ­خوان

۲۲ مهر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهید مطهری رامشیر

نشست کتاب ­خوان

۲۲ مهر ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی شهدای جزیره مینو خرمشهر

نشست قصه گویی ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۹

کتابخانه عمومی قیصر امین پور لالی

نشست کتاب ­خوان با محوریت حافظ

۲۲ مهر   ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی حکیم طوس لالی

بازدید جمعی از دانش آموزان مقطع ابتدایی از کتابخانه

۲۲ مهر   ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهدای عنبر مسجدسلیمان

نشست قصه خوانی و شعرخوانی برای کودکان

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی میرزای بختیاری مسجدسلیمان

کلاس آموزش شیوه های داستان نویسی به نوجوانان

۲۲ مهر  ساعت ۱۳

کتابخانه عمومی ملاصدرا شهرستان باوی

مسابقه نقاشی ویژه نوجوانان

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای رودبند

شهرستان دزفول

نشست کتاب­ خوان ماه مدرسه ای

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید آوینی شوش

کلاس قصه گویی و رنگ آمیزی

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی فجر شوش

کلاس خمیر بازی ویژه نوجوانان

۲۲ مهر ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی شهدای ۲۵ فروردین شوش

کلاسی نقاشی ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۱۰


زنجان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی امیر کبیر روستای عمیدآباد شهرستان ابهر

نشست جمع خوانی

۲۲ مهر ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی ثارالله روستای الگزیر  شهرستان ابهر

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی سعدی شهر نیک پی  شهرستان نجان

نشست جمع خوانی + نشست قصه گویی

۲۲ مهر ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی الهیه زنجان

نشست جمع خوانی

۲۲ مهر ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی محمدرضا روحانی

روستای گیلوان شهرستان طارم

نشست جمع خوانی کتاب «موریس و کتاب های پرنده»

۲۲ مهر ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی شهید مطهری شهر صائین قلعه شهرستان ابهر

نشست جمع خوانی کتاب «گلستان سعدی»

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی عترت روستای نورین  شهرستان ابهر

ایستگاه داستان نویسی

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی اندیشه سپید زنجان

نشست قصه گویی و جمع خوانی ویژه گروه سنی کودکان

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی علوی روستای یوسف آباد شهرستان سلطانیه

نشست کتاب خوان به مناسبت روز جهانی عصای سفید

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهید چمران شهر چورزق شهرستان طارم

نشست قصه گویی

۲۲ مهر ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی شمس سجاسی شهر سجاس  شهرستان خدابنده

نشست کتاب خوان مدرسه ای در پیش دبستانی میثاق

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی فردوسی روستای سعیدآباد شهرستان ایجرود

نشست کتاب خوان با معرفی کتاب «توجیه المسائل کربلا»

۲۲ مهر  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی بوعلی سینا روستای سنبل آباد شهرستان سلطانیه

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲مهر  ساعت۱۱

کتابخانه عمومی بعثت روستای درام  شهرستان طارم

کلاس نقاشی و رنگ آمیزی

۲۲ مهر ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی صاحب الزمان (عج)

روستای قروه شهرستان ابهر

نشست روان خوانی ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی استاد شهریار  روستای قلعه حسینیه شهرستان خرم دره

کلاس هنری نمددوزی و کیف دوزی با دست  با همکاری اداره فنی و حرفه ای شهرستان خرم دره

۲۲ مهر ساعت ۱۵


سمنان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی کومش سمنان

نشست حافظ خوانی

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه مرکزی استان سمنان

بازدید مدرسه ابتدایی دخترانه نیمه شعبان از کتابخانه به همراه برگزاری نشست کتاب‌ خوان

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی کومش سمنان

نشست شاهنامه خوانی ویژه بزرگسالان

۲۲ مهر  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی علامه طباطبایی گرمسار

شست کتاب‌خوان مدرسه ای در پایه سوم مدرسه حضرت فاطمه (ویژه هفته کودک)

۲۲ مهر  ساعت ۱۱

کتابخانه مرکزی استان سمنان

کلاس آموزش سبک زندگی + کلاس داستان و نمایش قرآنی + کلاس روانخوانی قرآن کریم + کلاس آموزش نماز ویژه کودکان بالای ۵ سال

۲۲ مهر  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی کومش سمنان

نشست مثنوی خوانی ویژه بزرگسالان

۲۲ مهر  ساعت ۱۸

کتابخانه مرکزی استان سمنان

نشست جمع خوانی کتاب در جمع دانش آموزان ابتدایی پسرانه تلاشگران

۲۲ مهر  ساعت ۸

کتابخانه عمومی مرحوم محمد ترامشلو شهرستان آرادان

نشست کتاب ‌خوان مدرسه ای

۲۲ مهر  ساعت ۹

کتابخانه مرکزی استان سمنان

بازدید دانش آموزان مدرسه امید نجات همراه با برگزاری نشست قصه گویی

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه مرکزی استان سمنان

کلاس آموزش سبک زندگی + کلاس داستان و نمایش قرآنی + کلاس روانخوانی قرآن کریم + کلاس آموزش نماز ویژه کودکان بالای ۵ سال

۲۲ مهر ساعت ۱۷


سیستان و بلوچستان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی ملاصدرا میرجاوه

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی گلشهر چابهار

حضور در مراسم صبحگاه ابتدایی دخترانه حضرت رقیه(س) و معرفی کتابخانه و خدمات آن به دانش آموزان

۲۲ مهر ساعت ۷

کتابخانه عمومی تفتان خاش

مسابقه نقاشی

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی مهتاب ایرانشهر

نشست جمع خوانی

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید مدرس چابهار

کلاس کاردستی + کلاس نقاشی

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی نبوت خاش

کارگاه نقاشی ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید میر حسینی زابل

نشست کتاب خوان مدرسه ای ویژه نوجوانان

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی نیمروز زابل

نشست جمع خوانی ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۱۰


فارس

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی علامه امینی بخش زرقان شهرستان شیراز

کلاس آموزش نقاشی

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی کودکان آفتاب شیراز

کارگاه کاردستی خلاق

۲۲ مهر  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی شهید مطهری نورآباد ممسنی

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام رضا(ع) روستای بالاده شهرستان کازرون

نشست جمع خوانی کودکان

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی بانو صفیه خضری شهر اوز شهرستان لارستان

کارگاه بازی و سرگرمی و ورزش ویژه روز تربیت بدنی

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی گنج شایگان شهر لار شهرستان لارستان

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی ابوذر کتکی روستای کتک  شهرستان ارسنجان

نشست شعر خوانی و قصه گویی در بخش کودک

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید غلامحسین زارعی علامرودشت  شهرستان لامرد

نشست قصه گویی «عمو استاندارد و سمیرا»

۲۲ مهر ساعت ۱۰:۳۰

کتابخانه عمومی کودکان یار مهربان شیراز

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهید آیت‌الله مدنی کازرون

جلسه روانشناسی تجربیات طلایی

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی ملامحمد شفیع ارسنجانی

نشست شاهنامه خوانی

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی کودکان آفتاب شیراز

کلاس آموزش قرآن کریم ویژه مادران

۲۲ مهر ساعت ۱۶:۳۰

کتابخانه عمومی امام حسن مجتبی(ع) کازرون

کلاس آموزش قرآن کریم ویژه خردسالان

۲۲ مهر ساعت ۱۶:۳۰

کتابخانه عمومی کودکان یار مهربان شیراز

کلاس لذت نقاشی ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی گلبن کازرونی شهر کازرون

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی رسالت شهر بیرم

شهرستان لارستان

اجرای طرح تابلوی حقوق ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی مذنب آباده ای

شهرستان آباده

نشست کانون شعرِ شهریار

۲۲ مهر ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی  صادق آل محمد(ص) اقلید

کلاس آموزش فن بیان و بازیگری

۲۲ مهر ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی اندیشه شهر اوز

شهرستان لارستان

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی حسینیه اعظم شهر لار شهرستان لارستان

کارگاه گردشگران کوچک (لار شناسی)

۲۲ مهر ساعت ۹

کتابخانه عمومی ادیبان شهر خور

شهرستان لارستان

نشست قصه گویی و مسابقه نقاشی از زندگی امام محمد باقر(ع)

۲۲ مهر ساعت ۹

کتابخانه عمومی ابوذر کتکی روستای کتک  شهرستان ارسنجان

اجرای طرح «یکشنبه های کتابخوانی»

۲۲ مهر ساعت ۹

کتابخانه عمومی اندیشه شهر اوز

شهرستان لارستان

گردهمایی روز جهانی کودک

۲۲ مهر

کتابخانه عمومی فرهنگ فورگ داراب

نشست قصه گویی

۲۲ مهر ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی گنجینه دانش قیروکارزین

نشست جمع خوانی کتاب «لالا لالا عروسک جان» ویژه خردسالان

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید آیت‌الله مدنی کازرون

کلاس مفاهیم پایه ریاضی ویژه کودکان زیر ۷ سال

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی کودکان آفتاب شیراز

کلاس آموزش قرآن کریم ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی مذنب آباده ای

شهرستان آباده

کلاس آموزش خوشنویسی

۲۲ مهر ساعت ۹



قزوین

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) قزوین

نشست بلندخوانی کتاب ویژه دانش آموزان و اعضای فعالِ کتابخانه

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی آیت الله حاج سیدحسین موسوی کلج شهرستان قزوین

کارگاه آموزشی مهارت های زندگی

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید رجایی قزوین

نشست نقد و بررسی کتاب «یادت باشد»

۲۲ مهر ساعت ۱۶


قم

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی امام علی(ع) قم

نشست جمع خوانی و بلندخوانیِ کتاب

۲۲ مهر ساعت ۱۰:۳۰

کتابخانه عمومی آیت الله خامنه ای قم

کارگاه آموزش کاردستی + نشست قصه گویی

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی مریم قم

کارگاه آموزشی تفکر خلاق ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۹


کردستان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی شهید مدرس قروه

کارگاه مهارت های زندگی

۲۲ مهر ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) مریوان

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) سنندج

کلاس آموزش قرآن کریم

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی وحدت کامیاران

نشست جمع خوانی

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی مولوی کرد کانی دینار شهرستان مریوان

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید مدرس قروه

نشست قصه گویی از کتاب «درخت آرزوها» ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهید ماموستا برهان عالی شهرستان سنندج

نشست قصه گویی و شعرخوانی در بخش کودک

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی فجر کامیاران

نشست جمع خوانی کتاب «لالا لالا عروسک جان»

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی فردوسی سنندج

نشست قصه گویی در بخش کودک

۲۲ مهر ساعت ۱۷


کرمان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی حضرت آیت الله خامنه ای سیرجان

نشست قصه گویی

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی فاطمی ساردوئیه

شهرستان جیرفت

کارگاه تهیه روزنامه دیواری با موضوع کتاب و کتاب خوانی

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی  لسان العلماء سیرجان

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهید مطهری سیرجان

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهید مدنی جیرفت

نشست قصه ‌گویی و شعرخ وانی ویژه جام باشگاه‌های کتابخوانی در شماری از مهدهای کودک‌ِ جیرفت

۲۲ مهر ساعت ۹

کتابخانه عمومی علامه امینی زرند

تور بازدید دانش آموزی از کتابخانه

۲۲ مهر ساعت ۹

کتابخانه عمومی ولایت دلفارد

شهرستان جیرفت

نشست قصه‌گویی و شعرخوانی ویژه کودکان ۴ تا ۹ سال

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید قدوسی کرمان

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید بهشتی دهبکری شهرستان بم

گارگاه تبادل نظر و آموزش مهارتهای خانه داری  ویژه زنان خانه دار عضو کتابخانه

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید مطهری کهنوج

نشست شاهنامه خوانی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

۲۲ مهر ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی شهید اسماعیل زاده دقوق آباد رفسنجان

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی مسجد جامع کرمان

نشست قصه گویی ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۹


کرمانشاه

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی سیدالشهداء(ع) کرمانشاه

نشست کتاب خوان مدرسه ای

         ۲۲ مهر   ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امیرکبیر کرمانشاه

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی فاطمیه گیلانغرب

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی رسالت شهرستان سرپل ذهاب

کلاس قصه گویی و قصه خوانی

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهدای چهر هرسین

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید عراقی کنگاور

کلاس آموزش خوشنویسی

۲۲ مهر ساعت ۱۰ و ۱۵

کتابخانه عمومی توحید شهرستان دالاهو

کلاس جمع‌ خوانی

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی گلستان بیستون

نشست جمع خوانی کتاب «موریس و کتابهای پرنده»

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی نبی اکرم(ص) هرسین

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهدای محراب هرسین

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه ولایت اسلام آباد غرب

نشست جمع خوانی

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی کوثر اسلام آباد غرب

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر  ساعت ۱۱


کهگیلویه و بویراحمد

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی امام حسن(ع)  روستای توت ‌نده شهرستان دنا

نشست جمع خوانی کتاب «اسمش چیه»

۲۲ مهر   ساعت ۹

کتابخانه عمومی حافظ روستای حسین آباد شهرستان بویراحمد

نشست جمع خوانی کتاب «توجیه المسائل کربلا»

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی مرکزی یاسوج

نشست جمع خوانی کتاب «اسمش چیه»

۲۲ مهر  ساعت ۸

کتابخانه عمومی فاطمیه باشت

تور بازدید دانش آموزی از کتابخانه  + مسابقه نقاشی

۲۲ مهر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهداء روستای قیام شهرستان لنده

نشست قصه گویی برای کودکان از کتاب «لالالالا عروسک جان»

۲۲ مهر  ساعت ۹


گلستان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی شهدای مدافع حرم گالیکش

نشست قصه خوانی از کتاب «موریس و کتاب های پرنده»

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید طره صابری کرند شهرستان گنبدکاووس

مسابقه دارت

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی فردوسی مینودشت

نشست معرفی کتاب «توجیه المسائل کربلا»

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید امنیت خواه

شهرستان گنبدکاووس

نشست جمع خوانی

۲۲ مهر ساعت ۱۷


گیلان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) رضوانشهر

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید مجیدی

 روستای لیفشاگرد شهرستان صومعه سرا

کلاس کاردستی

۲۲ مهر  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی حکیم فردوسی کلشتر  شهرستان رودبار

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی  میرزا کوچک بخش گوراب زرمیخ شهرستان صومعه سرا

کلاس آموزش نقاشی

۲۲ مهر  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهید هدایت درویشوند رودبار

کارگاه نقاشی

۲۲ مهر  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی زنده یاد فرشید احمدی  رستم آباد شهرستان رودبار

کارگاه نقاشی

۲۲ مهر  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی امام جعفرصادق(ع) لوشان شهرستان رودبار

کارگاه نقاشی

۲۲ مهر  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی نبی اکرم(ص) پره سر  شهرستان رضوانشهر

اجرای طرح کتابدار کودک

۲۲ مهر  ساعت ۹:۳۰


لرستان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی امام علی(ع) شهر مؤمن آباد شهرستان ازنا

نشست کتاب خوان ویژه کودکان

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی امام علی(ع) شهر معمولان  شهرستان پلدختر

مسابقه نقاشی با عنوان «معمولان؛ معبر شهیدان»

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی ابوریحان سلسله

برگزاری ایستگاه نقاشی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید رجایی کوهدشت

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی شهید بهشتی دورود

کارگاه آموزش کاردستی

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی امام سجاد(ع) ازنا

کلاس درس تاسیسات با حضور کار آموزان اداره فنی و حرفه ای در کتابخانه

۲۲ مهر ساعت ۸

کتابخانه عمومی ۱۷ شهریور خرم آباد

نشست قصه گویی در یکی از مهدهای کودک خرم آباد

۲۲ مهر ساعت ۹


مرکزی

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی امام خمینی(ره)

روستای گرکان شهرستان آشتیان

نشست جمع خوانی کتاب «بزرگترین فریضه» با محوریت امر به معروف و نهی از منکر

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی آیت الله مقدسی محلات

نشست جمع خوانی

۲۲ مهر ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی علامه دلیجانی

شهرستان دلیجان

نشست قصه گویی کتاب «جناب قورباغه»

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی فخرالدین عراقی کمیجان

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی معراج خنداب

تور بازدید دانش آموزان آموزشگاه زینبیه از کتابخانه

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی امیرالمومنین(ع) اراک

نشست جمع خوانی کتاب با موضوع شهادت امام حسن مجتبی(ع)

۲۲ مهر ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شیخ عبدالنبی وفس شهرستان کمیجان

نشست قصه گویی

۲۲ مهر ساعت ۱۳

کتابخانه عمومی علامه طباطبایی محلات

نشست جمع خوانی در بخش کودک

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شماره یک شهرستان اراک

نشست جمع خوانی

۲۲ مهر ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهید هاشمی خنجین شهرستان فراهان

نشست معرفی کتاب ویژه بزرگداشت سلمان فارسی

۲۲ مهر ساعت ۹


هرمزگان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی آیت الله طالقانی بندرعباس

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین طوسی رودان

نشست کتاب خوان

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی علامه مجلسی رودان

کلاس نقاشی

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی صدف شهرستان قشم

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی بنی معین شهرستان قشم

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی سبزاندیشان شهرستان قشم

نشست کتاب خوان مدرسه ای

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) پارسیان

مسابقه نقاشی

۲۲ مهر  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) پارسیان

نشست «کودک و کتابخانه»

۲۲ مهر  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) پارسیان

کلاس آموزش خلاصه گویی از کتاب

۲۲ مهر  ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی شهید خاوند بندرکنگ

کلاس «صبحانه با کتاب» با حضور جمعی از کودکان مهد کودک آینده

۲۲ مهر  ساعت ۸

کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع) پارسیان

نشست قصه خوانی ویژه کودکان

۲۲ مهر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهدای بندملا

شهرستان رودان

جلسه هم اندیشی با مدیر و دانش آموزان متوسطه دوره اول با موضوع رمانهای نامناسب و اثرات آن

۲۲ مهر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی سیدالشهداء(ع) میناب

نشست کتابخوانی

۲۲ مهر   ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی سید احمد خمینی(ره) بندرعباس

نشست بازی درمانی

۲۲ مهر  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی فردوسی بندرعباس

جلسه مشاوره با حضور کارشناس با موضوع نقش محیط های آموزشی بر سلامت روان جوانان و نوجوانان)

۲۲ مهر  ساعت ۱۶


همدان

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی مدنی تویسرکان

نشست کتاب ‌خوان + مسابقه نقاشی

۲۲ مهر  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی بعثت تویسرکان

نشست جمع خوانی

۲۲ مهر  ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی دانش روستای تجرک  شهرستان فامنین

نشست کتاب ‌خوان

۲۲ مهر  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهید مطهری فامنین

نشست شعر خوانی در انجمن ادبیِ کتابخانه

۲۲ مهر  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی امام سجاد(ع) اسلامشهر آق گل ملایر

نشست جمع خوانی از کتاب «کتابچه فروتن آشپزی»

۲۲ مهر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی گنجنامه روستای حسام آباد شهرستان بهار

کلاس آموزش قرآن کریم

۲۲، ۲۴ و ۲۶ مهر

کتابخانه عمومی اعتمادیه همدان

مسابقه نقاشی

۲۲ مهر  ساعت  ۱۰

کتابخانه عمومی آیت الله سیدرضا فاضلیان شهر ازندریان شهرستان ملایر

مسابقه کاردستی

۲۲ مهر  ساعت ۱۲

کتابخانه عمومی ولایت ملایر

نشست قصه گویی + نشست معرفی کتاب + نشست جمع خوانی

۲۲ مهر  ساعت ۹


یزد

برگزار کننده

نام برنامه

زمان

کتابخانه عمومی شهدای شاهدیه یزد

کلاس آموزش محاسبات ذهنی چرتکه

۲۲ مهر   ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهید تاج‌ فیرزوه خاتم

مسابقه نقاشی از کتاب «ماجراهای سمیرا و عمو استاندارد»

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شفق اردکان

نشست کتاب‌ خوان مدرسه ای در مدرسه ۲۲ بهمن

۲۲ مهر  ساعت ۱۰:۱۵

کتابخانه عمومی امام علی(ع) خاتم

کارگاه تهیه کاردستی و خلاقیت کودکانه با موضوع «روز جهانی استاندارد»

۲۲ مهر  ساعت ۱۱

کتابخانه عمومی شهید صدوقی خاتم

نشست کتاب‌ خوان مدرسه‌ای با همکاری مدرسه شهید رجایی

۲۲ مهر  ساعت ۱۱:۳۰

کتابخانه عمومی ثامن الحجج(ع) دهشیر تفت

نشست  جمع ‌خوانی کتاب «کتابچه فروتن آشپزی»

۲۲ مهر  ساعت ۱۵

کتابخانه عمومی امام حسین(ع) خاتم

نشست قصه‌ گویی از کتاب «داستان زندگی امام محمد باقر(ع)»

۲۲ مهر  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی روضه الشهداء(ع) مهریز

کارگاه رنگ آمیزی به مناسبت روز جهانی استاندارد

۲۲ مهر  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی امام صادق(ع) اشکذر

نشست بلندخوانی کتاب «اسمش چیه»

۲۲ مهر  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی شهدای شاهدیه یزد

کلاس آموزش کاردستی برای کودکان

۲۲ مهر  ساعت ۱۷:۳۰

کتابخانه عمومی شهدای شاهدیه یزد

نشست معرفی کتاب

۲۲ مهر  ساعت ۱۸

کتابخانه عمومی شهید ذبیح ‌الله شفیعی ابرکوه

مسابقه نقاشی با موضوع استاندارد

۲۲ مهر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی امیرالمومنین(ع)  ترک آباد اردکان

کلاس آموزش قرآن کریم ویژه خردسالان

۲۲ مهر  ساعت ۹

کتابخانه عمومی شهید شیخ علی کلانتری یزد

نشست قصه‌ گویی ویژه خردسالان

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی شهید جلیلی بهاباد

نشست کتاب‌ خوان

۲۲ مهر  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی شهدای شاهدیه یزد

نشست قصه‌ گویی

۲۲ مهر  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی امام علی(ع) یزد

نشست معرفی کتاب و قصه‌ گویی در مدرسه دخترانه هادی

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی اتابکی گنبد سبزیزد

کلاس پرورش خلاقیت ویژه بانوان

۲۲ مهر  ساعت ۱۰

کتابخانه عمومی حضرت زهرا(س) یزد

کلاس آموزش چرتکه

۲۲ مهر  ساعت ۱۶

کتابخانه عمومی محمد مفیدی بافق

تقدیر از عضو روشندل و فعال کتابخانه به مناسبت روز جهانی نابینایان

۲۲ مهر  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی مرکزی میبد

نشست معرفی کتاب ویژه کودکان

۲۲ مهر  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی مرکزی میبد

نشست کتاب­خوان ویژه نوجوانان

۲۲ مهر  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی امام علی(ع) یزد

نشست  قصه‌ گویی از کتاب «موریس و کتابهای پرنده»

۲۲ مهر  ساعت ۱۷

کتابخانه عمومی اتابکی گنبد سبزیزد

نشست جمع خوانی زیارت عاشورا

۲۲ مهر  ساعت ۹:۳۰

کتابخانه عمومی مسجدالرسول(ص) دیلم اردکان

کلاس آموزش نقاشی خلاق همراه با کاردستی و مهارت های دستی

۲۲ مهر  ساعت ۱۶

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 2 =