پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱

همزمان با هفته نیروی انتظامی انجام شد؛

دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری با فرماندهی نیروی انتظامی استان

نیروی انتظامی

همزمان با هفته نیروی انتظامی مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری به منظور انجام فعالیت های فرهنگی مشترک برای ترویج فرهنگ کتابخوانی با فرماندهی نیروی انتظامی استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری، به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی جمعی از کتابداران کتابخانه های عمومی استان روز دوشنبه ۱۶ مهر ماه با سردار غلام عباس غلامزاده، فرماندهی انتظامی استان دیدار کردند.


در این دیدار که با حضور فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ رسول صفیان، رئیس اداره کتابخانه ها و همکاری ها؛ احمد فرهادی، کارشناس مسئول حراست اداره کل کتابخانه ها؛ مریم قاسمی، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان شهرکرد و جمعی دیگر از کارشناسان حضور داشتند، فرمانده نیروی انتظامی استان ضمن اشاره به اهمیت کار کتابخانه های عمومی بیان کرد: کتابداران به عنوان مروجان آگاهی و دانش در جامعه نقش برجسته دارند و با کار ارزشمند خود به عنوان محافظین میراث مکتوب در سنگر فرهنگی رسالتی عظیم برعهده دارند. ما به عنوان نیروی انتظامی تلاش می کنیم بستر امنی جهت بهره گیری مردم از این ظرفیت فراهم کنیم، زیرا در بستر امن است که استعدادها شکوفا می شود و آحاد جامعه به عنوان سرمایه اجتماعی، در مسیر ترقی و تعالی هرچه بیشتر پیش می روند و اینگونه نقشه های شوم دشمنان نقش بر آب می شود.


در ادامه فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن تشکر از تعامل سازنده نیروی انتظامی با کتابخانه ها، آمادگی خود را در خصوص همکاری بیش از پیش جهت انجام کارهای پژوهشی و انجام فعالیتهای فرهنگی مشترک با نیروی انتظامی اعلام کرد.


گفتنی است ۱۳ تا ۱۹ مهرماه به عنوان هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 5 =