پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳

همزمان با روز ملی کودک و توسط ایستگاه کتابخانه سیار انجام شد؛

اجرای برنامه های فرهنگی در چهار منطقه محروم خوزستان

روستای محروم اندیکا

همزمان با روز جهانی و هفته ملی کودک، ایستگاه کتابخانه سیار با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در چهار منطقه  محروم  و روستاهای خوزستان به ارائه خدمات فرهنگی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان، همزمان با روز جهانی و هفته ملی کودک و به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان برنامه های فرهنگی ایستگاه کتابخانه سیار در چهار منطقه روستایی و محروم خوزستان با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

منصور کوهی رستمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان با تشریح اجرای ۱۸۰ برنامه فرهنگی در هفته ملی کودک و نوجوان در کتابخانه های عمومی استان گفت: یکی از برنامه های مهم  و با اهمیت اداره کل کتابخانه های عمومی که با همکاری کانون پرورش کودکان و نوجوانان برگزار شد، حضور کتابداران در مناطق محروم روستایی بود که  بیش از ۸۰۰ کودک و نوجوان از این برنامه استقبال کردند.

رستمی ادامه داد: کتابداران و مربیان با حضور در روستای دوگچه شهر میدوارود باغملک در روز شنبه ۱۴ مهر، روستای ذاود بخش چلو شهرستان اندیکا در روز یکشنبه ۱۵ مهر، روستای هوفل شرقی سوسنگرد در روز دوشنبه ۱۶ مهر و روستای شهرویی شهرستان بهبهان در روز سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ‌ خدمات فرهنگی، هنری و آموزشی ارائه دادند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان اضافه کرد: در این طرح، نیروهای ماهر و متخصص کانون و کتابداران، به برگزاری فعالیت های متنوعی چون نمایش فیلم، کتابخوانی، نمایش عروسکی، نقد کتاب، نقاشی و خوشنویسی پرداختند.

حضور کتابداران در روستای دوگچه شهر میدوارود باغملک

حضور کتابداران در روستای ذاود بخش چلو شهرستان اندیکا

حضور کتابداران درروستای هوفل شرقی سوسنگرد

حضور کتابداران در و روستای شهرویی شهرستان بهبهان

شایان ذکر است این برنامه در هفته کتاب سال ۹۷ نیز در روستاهای محروم استان با همکاری اداره کل امور روستایی و شورای های استانداری خوزستان، اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 15 =