چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۶

با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی؛

کتابخانه عمومی «هشت بهشت» در شهرجدید گلبهار افتتاح شد

افتتاح کتابخانه عمومی "هشت بهشت" در شهرجدید گلبهار

کتابخانه عمومی «هشت بهشت» در شهر جدید گلبهار شهرستان چناران با حضور معاون وزیر راه و شهر سازی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، کتابخانه عمومی «هشت بهشت» در شهر جدید گلبهار شهرستان چناران با حضور حبیب الله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهر سازی؛ علیرضا رشیدیان، استاندار و حجت الاسلام علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی افتتاح شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاح این کتابخانه بر لزوم توجه به حوزه فرهنگ در ساخت شهرهای جدید و پروژه های عمرانی کشور برای استفاده مردم به ویژه کودکان، نوجوانان وخانواده ها تاکید کرد.

حبیب الله طاهرخانی ادامه داد: ساخت کتابخانه نیز از جمله برنامه های فرهنگی است که در شهر جدید گلبهار نیز مد نظر قرار گرفته است و با افتتاح این کتابخانه شاهد بهره مندی مردم این منطقه از کتابخانه و خدمات فرهنگی آن خواهیم بود.

علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی نیز در این مراسم توسعه فضاهای فرهنگی و ایجاد زیرساختهای فرهنگی از جمله کتابخانه را مورد توجه حوزه عمرانی استانداری خراسان رضوی دانست.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی رویکرد فرهنگی سازمان مادر تخصصی عمران شهرهای جدید وزارت راه و شهرسازی را شایسته تقدیر دانست و از همت این شرکت در ساخت کتابخانه و واگذاری آن به نهاد کتابخانه های عمومی تشکر کرد.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان ادامه داد: کتابخانه عمومی «هشت بهشت» در شهر جدید گلبهار و در محدوده مسکن مهر، در زمینی به مساحت ۲۲۵ متر، با زیربنای ۲۰۷ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد ریال آماده بهره برداری شده است.

همچنین در این مراسم لوح تقدیر به هومن گریوانی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار، به جهت همراهی و تلاش صادقانه وی درساخت و بهره برداری از کتابخانه هشت بهشت اهدا شد.

 همچنین در این برنامه از مریم شاهین فر و سعید حاجی محمدی، دو عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید گلبهار تقدیر شد.


 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 0 =