چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶

با حضور مدیرکل امور مجلس و استان‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی؛

بخش نابینایان کتابخانه عمومی امیرکبیر کرج به بهره برداری رسید

بهره برداری از بخش نابینایان امیرکبیر کرج

بخش نابینایان کتابخانه عمومی امیرکبیر کرج ۲۰ شهریور ماه پس از انجام عملیات نوسازی، با حضور مدیرکل امور مجلس و استان‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، در مراسمی با حضور مرتضی محمدزاده، مدیرکل امور مجلس و استان‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛ احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان؛ معاونین اداره کل و جمعی از کارشناسان ستادی، روز سه شنبه ۲۰ شهریورماه ۹۷ بخش نابینایان کتابخانه عمومی امیرکبیر کرج به بهره برداری رسید.

بخش نابینایان کتابخانه عمومی امیرکبیر کرج با بیش از ۳۵۰ عضو نابینا دارای ۵۸۰ عنوان کتاب بریل و ۶۲۰۰ کتاب گویا است. طی تعمیرات عمرانی انجام شده در یک ماه گذشته، مساحت این بخش افزایش چشمگیری یافت و با تغییرات ایجاد شده و انجام اقداماتی در راستای شاداب سازی فضا، بخش نابینایان آماده ارائه خدمات مطلوب به اعضا و مراجعه کنندگان است.

لازم به ذکر است کتابخانه عمومی امیرکبیر کرج، تنها پایگاه فرهنگی استان البرز است که به نابینایان خدمات کتابخانه ای ارائه می دهد. همچنین در این کتابخانه تجهیزات و امکانات مناسبی برای تبدیل منابع چاپی به کتاب گویا و نیز چاپگر بریل وجود دارد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 17 =