دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴

باحضور فرماندار شهرستان طارم؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان طارم برگزار شد

دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان طارم

با حضور فرماندار شهرستان طارم، دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان طارم در سال ۹۷ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان طارم در سال ۹۷، به ریاست فریدون هاشم نژاد، فرماندار شهرستان طارم و با حضور ایرج صادقی، معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان؛ یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم و سایر اعضای انجمن در سالن جلسات فرمانداری طارم برگزار شد.

در این جلسه، فریدون هاشم نژاد، با اشاره به نقش و جایگاه کتابخانه های عمومی در ارتقای فرهنگ جامعه بیان داشت: با برنامه ریزی هدفمند و صحیح می توان از ظرفیت کتابخانه ها در جهت فرهنگ سازی بهره برد.

فرماندار طارم برقرای عدالت فرهنگی در اقشار مختلف جامعه را مهم دانست و بر لزوم ترویج فرهنگ مطالعه در بین روستاییان تأکید کرد.

وی خواستار راه اندازی کتاب‌رسان سیار روستایی جهت ارائه خدمات کتابخانه ای به روستاهای طارم شد و تصریح کرد: ضروری است بخشداری های شهرستان طارم به این موضوع اهتمام ورزند و  اقدامات لازم را انجام دهند.

در ادامه این جلسه ایرج صادقی، معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان نیز ضمن ارائه آمار مشارکت استانی در هشتمین جشنواره کتابخوای رضوی، این مشارکت را مطلوب ارزیابی کرد و بیان داشت: استان زنجان در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از استان های برتر و فعال کشور در بخش مشارکت مردمی بوده است.

صادقی همچنین گزارش مختصری از آمار شاخص های کتابخانه ای شهرستان طارم ارائه داد و خواستار مشارکت و همیاری بیشتر اعضای انجمن در بهبود وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 3 =