پنجشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴

با هدف تسریع در روند ساخت پروژه های کتابخانه ای صورت گرفت؛

دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با معاون سیاسی و امنیتی استاندار

دیدار با معاون استاندار

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با هدف تسریع در روند ساخت پروژه های کتابخانه ای با حبیب الله خجسته پور، معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با هدف تسریع در روند ساخت پروژه های کتابخانه ای با حبیب الله خجسته پور، معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، کمبود فضای مطالعه را یکی از مشکلات و موانع موجود در مسیر گسترش فرهنگ مطالعه دانست و اظهار داشت: در حال حاضر ۱۴ پروژه کتابخانه ای در حال ساخت در استان وجود دارد که تکمیل و بهره برداری آنها در گرو تامین اعتبارات است.

وی پیگیری جهت تسریع در روند ساخت پروژه های کتابخانه ای استان را یکی از اولویت های اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در جهت افزایش زیربنای فضای کتابخانه ای دانست.

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان همچنین از عدم پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی از سوی شهرداری انتقاد و بر لزوم رعایت قانون از سوی شهرداری ها تأکید کرد.

حبیب اله خجسته پور، معاون سیاسی و امنیتی استانداری لرستان نیز در این دیدار، اهمیت و نقش مطالعه و کتاب خوانی در رشد و ارتقای فرهنگ جامعه را یادآور شد و در خصوص پیگیری جهت رفع مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی استان قول مساعد داد.

وی همچنین بر ضرورت تسریع در روند ساخت پروژه های کتابخانه ای استان و به ویژه تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی خرم آباد تاکید کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 9 =