یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵

با هدف تسریع در روند ساخت پروژه های کتابخانه ای صورت گرفت؛

دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان

دیدار سازمان برنامه ریزی

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با هدف تسریع در روند ساخت پروژه های کتابخانه ای، با علی هادی چگنی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با هدف تسریع در روند ساخت پروژه های کتابخانه ای، با علی هادی چگنی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار طهماسبی، به کمبود اعتبارات برای تکمیل پروژه های کتابخانه ای در استان اشاره کرد و خواستار همکاری و مساعدت مسئولین استانی  جهت تخصیص اعتبار و تکمیل پروژه های در دست ساخت مربوط به کتابخانه های عمومی استان شد.

 مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همچنین بر لزوم ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در بین مردم مناطق محروم روستایی تاکید کرد و مساعدت سازمان مدیریت و  برنامه ریزی استان را در خصوص راه اندازی کتابخانه های سیار در مناطق روستایی خواستار شد.

علی هادی چگنی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، نقش مطالعه و کتاب خوانی در تکامل جوامع  بشری را حائز اهمیت دانست و در زمینه تکمیل و تجهیز کتابخانه های در دست احداث استان ، به ویژه کتابخانه هایی که در مراحل پایانی ساخت قرار دارند، قول مساعد داد.

وی همچنین از همکاری این سازمان با اداره کل کتابخانه های عمومی استان جهت راه اندازی کتابخانه های سیار در مناطق محروم روستایی خبر داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 11 =