چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی:

مسابقه کتابخوانی رضوی، راهی برای شناخت الگوها است

کولیوند

نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، روش‌های متعدد شرکت در مسابقه کتابخوانی رضوی را موجب تمایز این جشنواره از سایر مسابقات کتابخوانی دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز، محمدجواد کولیوند، نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از برگزارکنندگان هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی تقدیر و تشکر کرد.

کولیوند با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی گفت: کودکان و نوجوانان برای موفقیت در زندگی به الگو های رفتاری همچون سیره پیامبر و ائمه و زندگی بزرگان نیازمند هستند. مسابقه کتابخوانی رضوی، راهی برای شناخت این الگوهاست.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: خواندن کتاب ها و داستان های مختلف موجب شکل گیری ارزش های گوناگون در ذهن نوجوانان  می شود و حساسیت آنها را رشد می دهد.

نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزرای جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: برگزاری سالانه جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از راه های ترغیب مردم و نسل جوان به امر کتابخوانی است.

وی در ادامه بیان کرد: وجه تمایز این جشنواره نسبت به سایر مسابقه های کتابخوانی، روش های متعدد و متنوع شرکت در آن است. بخش های مکتوب، آنلاین، ویدئویی و نقاشی، سبب متمایز شدن این جشنواره از سایر مسابقات کتابخوانی شده است.

وی در پایان از تلاش و زحمات، برگزارکنندگان هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 7 =