سه‌شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵

با تلاش کتابداران صورت گرفت؛

میزبانی کتابخانه‌های نیشابور از شرکت کنندگان جشنواره کتابخوانی رضوی

هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در نیشابور

به همت کتابداران کتابخانه های عمومی نیشابور هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرهای قدمگاه، خرو، روستای باغشن و بوستان ایثارگران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به همت کتابداران کتابخانه های عمومی نیشابور هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرهای قدمگاه، خرو، روستای باغشن و بوستان ایثارگران برگزار شد.

برپایی ایستگاه نقاشی جشنواره کتابخوانی رضوی در بوستان ایثارگران

مسئول کتابخانه عمومی نظیری نیشابور با اعلام این خبر گفت: کتابداران کتابخانه عمومی نظیری با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و برپایی ایستگاه نقاشی و منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، اهداف  این جشنواره بزرگ فرهنگی و دینی را تشریح کردند.

احمدی اضافه کرد: کودکان شرکت کننده در این برنامه های فرهنگی با حضور در ایستگاه نقاشی که با تلاش همکاران در بوستان ایثارگران برپا شده بود، ضمن بهره مندی از قصه گویی کتابداران از کتاب های مهمان خراسان و مژده گل، در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند.

استقبال دانش آموزان مدارس شهرهای خرو و قدمگاه از جشنواره رضوی
به همت کتابداران نیشابوری، مسابقه نقاشی با محوریت هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرهای خرو، قدمگاه  و روستای باغشن نیشابور برگزار شد. رئیس اداره کتابخانه های عمومی نیشابور با اعلام این خبر گفت: به منظور معرفی هرچه بیشتر هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی و ترغیب مردم برای شرکت در این جشنواره کتابخوانی، کتابداران نیشابوری با حضور در مناطق حومه شهر نیشابور، اهداف جشنواره اهداف جشنواره کتابخوانی رضوی را تشریح کردند.

محمدرضا مقدم پاشا، ادامه داد: با هماهنگی های انجام شده جشنواره کتابخوانی رضوی در مدارس شهید رحمانی، مهرایمان، نورافشان و خمسه معرفی شد و دانش آموزان ضمن آگاهی از منابع  جشنواره و شیوه شرکت در مسابقه نقاشی، با سیره مطهر رضوی نیز آشنا شدند.