پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴

جشنواره کتابخوانی رضوی درخراسان رضوی؛

برگزاری مسابقه نقاشی جشنواره رضوی در روستای آبشور قوچان

برگزاری مسابقه نقاشی در روستای آبشور قوچان

به همت کتابداران کتابخانه امام خمینی(ره) قوچان مسابقه نقاشی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در روستای آبشور شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به همت کتابداران کتابخانه امام خمینی (ره) قوچان مسابقه نقاشی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در روستای آبشور قوچان برگزار شد.

مسئول کتابخانه امام خمینی (ره) با اعلام این خبر، گفت: در راستای برگزاری هر چه بهتر هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، مسابقه نقاشی جشنواره رضوی در روستای آبشور قوچان برگزار و با استقبال بی نظیر بچه های این روستا مواجه شد.

با هماهنگی های مسئول کتابخانه امام خمینی(ره) با دهیار روستا، زمان برگزاری این مسابقه  از طریق مسجد روستا اطلاع رسانی و در فضایی صمیمی مسابقه نقاشی ویژه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.

در ابتدا خوانش شعرهای کتاب «مهمان خراسان» و روخوانی کتاب «داستان هایی از زندگی امام رضا(ع)» انجام شد و در ادامه بچه ها با توجه به برداشتشان از داستان و شعر به نقاشی پرداختند.

شایان ذکر است در جلسه ای با حضور مسئولان و دهیاران شهرستان، بر برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در روستاهای شهرستان تاکید شد و برهمین اساس در اولین برنامه، کتابداران شهرستان با حضور در روستای آبشوری اقدام به انجام مسابقه نقاشی کردند و این برنامه در روستاهای دیگر شهرستان نیز ادامه پیدا خواهد کرد.