پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷

طی سفر یکروزه صورت گرفت؛

بازدید مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کرمان از کتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان

بازدید کوهبنان

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان به همراه جمعی از کارشناسان ستادی از کتابخانه های عمومی شهرستان کوهبنان بازدید و با کتابداران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه ها، محمد جواد حسین زاده،  مدیر کل کتابخانه های عمومی استان به همراه جمعی از کارشناسان ستادی در دیدار با فرماندار و شهردار کوهبنان به مشکلات عمرانی پس از وقوع زمین لرزه اخیر در ساختمان کتابخانه شهید اول اشاره کرد.  

حسین زاده در ادامه افزود: کتابخانه عمومی شهید اول شهرکوهبنان با زیربنای ۵۵۰ متر مربع با قابلیت توسعه در دو طبقه و با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد تومان توسط اداره کل کتابخانه ها برای علاقمندان به کتاب و کتاب خوانی طراحی شده است.

سالاری، فرماندار شهرستان کوهبنان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر کل کتابخانه های عمومی استان  بر لزوم ساخت و تجهیز کتابخانه مرکزی شهرستان کوهبنان تاکید کرد.

وی همچنین از شهردار خواست هر چه سریع تر نسبت به اختصاص زمین برای ساخت کتابخانه مرکزی اقدام کند.

در ادامه محسنی،  شهردار شهرستان پس از ارائه گزارشی از پرداخت های سهم نیم درصد درآمد شهرداری، ضمن تاکید بر سخنان فرماندار درخصوص تخصیص زمین مناسب برای ساخت کتابخانه مرکزی این شهرستان اعلام آمادگی کرد.  

در پایان حسین زاده طی نشستی با همکاران کتابخانه های عمومی، روند برگزاری جشنواره رضوی را در کتابخانه ها بررسی و بر شرکت حداکثری در جشنواره رضوی تاکید کرد.