سه‌شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲

در تربت حیدریه  صورت گرفت؛

مشارکت تیپ ۱۷۷ محمد نصر اصفهانی در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی

مشارکت ارتشیان در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی

پادگان ارتش تیپ ۱۷۷ شهید محمد نصر اصفهانی تربت حیدریه خواستار همکاری با اداره کتابخانه های عمومی در برگزاری هشتمین جشنواره رضوی کتابخوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، به دنبال موفقیت های سال گذشته اداره کتابخانه های عمومی تربت حیدریه در برگزاری هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی و ترویج فرهنگ کتابخوانی از طریق گسترش سیره رضوی در جامعه، تیپ ۱۷۷ ارتش، شهید محمد نصر اصفهانی خواستار مشارکت در برگزاری هشتمین جشنواره بین المللی کتابخوانی رضوی شد.  

اولیایی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی تربت حیدریه ضمن اعلام این خبر افزود: در جلسه مشترک که در محل پادگان تیپ ۱۷۷ ارتش، شهید محمد نصر اصفهانی تربت حیدریه برگزار شد، شیوه برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی به صورت کامل و جامع تشریح شد.

اولیایی در ادامه عنوان کرد: با توجه به اینکه در سال  گذشته، ۷۱۰۰ تن از جمعیت شهرستان در رده های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال به صورت فردی، خانوادگی و به شکل مکتوب و آنلاین شرکت کردند که در بخش اینترنتی رتبه دوم در استان را کسب نمود، خواستار مشارکت حداکثری این مجموعه در این جشنواره سراسر معنوی هستیم.

یاسین راد، مسئول فرهنگی عقیدتی و سیاسی ارتش ضمن استقبال از این جشنواره خواستار ادامه برنامه ها و مسابقات مشترک بین این دو مجموعه شد و براین اساس مقرر شد مجموعه ارتش با داشتن جمعیت بالای ۴ هزار نفر در برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی حضور حداکثری داشته باشد.  

لازم به ذکر است در پایان این جلسه فرم های مربوط به کتابخانه مشارکتی نیز تکمیل شد و از فضای کتابخانه این مجموعه بازدید به عمل آمد.