یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵

با صدور پیام‌هایی؛

دعوت مسئولین استان ایلام برای حضور مردم در جشنواره کتابخوانی رضوی

هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی

رئیس دانشگاه ایلام و مدیرکل آموزش‌وپرورش استان در پیام‌هایی جامعه علمی استان را به حضور در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی ایلام، اسفندیار رستم زاد، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان با دعوت از دانش آموزان به‌منظور شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی، ارتباط بیشتر با کتاب، پر کردن اوقات فراغت با مطالعه کتاب‌های غیردرسی و شناخت شخصیت ائمه معصومین را برای آنان ضروری قلمداد کرد.

وی برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی را فرصت مناسبی برای تقویت ارتباط معنوی آحاد جامعه به‌ویژه دانش آموزان و خانواده‌های آنان با ائمه معصومین دانست و خواستار مشارکت آنان در این جشنواره شد.

همچنین محمدعلی اکبری، رئیس دانشگاه ایلام با دعوت از جامعه علمی استان برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی، بیان کرد: کتابخوانی به هر دلیل و بهانه‌ای امری مبارک و مؤثر است و چه‌بهتر که این امر نیک در راستای یک آیین موجه و مقبول باشد. جشنواره رضوی اقدامی آیینی در تکریم اهل‌بیت است و گنجاندن کتابخوانی در این جشنواره، فرصت مناسبی برای ترویج این سنت حسنه است. امید است، جشنواره کتابخوانی رضوی در استان ایلام رضوی با استقبال اهل فرهنگ، دانشجویان و دانش آموزان روبه‌رو شود.