سه‌شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴

با حضور نویسنده کتاب «از خودم سوال می کنم» برگزار شد؛

گرامیداشت روز قلم در اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی

نشست نقد وبررسی کتاب " از خودم سوال می کنم"

با حضور حامد محقق، نویسنده، نشست نقد وبررسی کتاب " از خودم سوال می کنم" با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، با حضور حامد محقق، نویسنده، نشست نقد وبررسی کتاب " از خودم سوال می کنم" با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد برگزار شد.

در  جلسه ای که در محل اداره کل کتابخانه های عمومی و با حضور کتابداران و کارشناسان ستادی و با حضور حامد محقق برگزار شد کتاب های "از خودم سوال می کنم" و "مادرم شانه به سر" مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 در جلسه ای دیگر که به همین منظور در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد این دو کتاب با حضور جمعی از جوانان و نوجوانان صاحب قلم و اهل شعر و ادب استان با حضور این نویسنده مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

حامد محقق در این جلسه با اشاره به نقش معرفتی و آموزشی ادبیات کودک و نوجوان گفت: تعریف ادبیات کودک آموزشی است که در  زمان منجر به رشد زبانی و فکری کودک می شود.

گفتنی است کتاب " از خودم سوال می کنم" به قلم حامد محقق از سری کتاب های پیشنهاد شده طرح کتابخوان ماه نهاد کتابخانه ها ی عمومی کشور برای مطالعه علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در تیرماه سال جاری است.