سه‌شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶

با حضور کودکان و نوجوانان عضو کتابخانه برگزار شد؛

نشست جمع خوانی منابع هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه خاتم شوش

نشست جمع خوانی کتاب کودک در خاتم شوش

تهیه بروشور ویژه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با شعار «هر عضو کتابخانه پیک جشنواره رضوی» به اعضای فعال کتابخانه عمومی خاتم شوش انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان؛ معصومه خاکی زاده مسئول کتابخانه عمومی خاتم شوش عنوان کرد در راستای برگزاری هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی نشست جمع خوانی ویژه منابع گروه سنی کودک و نوجوان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار کرد.

مسئول کتابخانه عمومی خاتم شوش گفت: در پی استقبال اعضای کودک و نوجوان کتابخانه عمومی خاتم از جشنواره رضوی، نشست جمع خوانی ویژه کتاب های این گروه سنی برگزار و در این نشست بیش از ۲۰ نفر از اعضای کودک و نوجوان کتابخانه عمومی خاتم حضور داشتند.

خاکی زاده ادامه داد: کتاب های «کاش تو را می دیدم» نوشته مژگان شیخی؛ «مهمان خراسان» نوشته سعید بیابانکی؛ «مژده گل: داستان هایی از زندگی امام رضا(ع)» نوشته محمود پوروهاب و «مسافر هشتم» نوشته مژگان شیخی معرفی و تجربه خواندن آنها با حاضرین به اشتراک گذاشته شد و در همین راستا بروشور هایی ویژه جشنواره رضوی و در ذیل آن معرفی کتابخانه تهیه شد و با شعار «هر عضو کتابخانه پیک جشنواره رضوی» به اعضای فعال کتابخانه سپرده شد تا به دست آشنایان و اطرافیان خود برسانند.

گفتنی است: جشنواره کتابخوانی رضوی فرصت ارزشمندی است برای اینکه کتابداران بتوانند زمینه را جهت جلب مشارکت و حضور بیش از پیش مردم در کتابخانه های عمومی را فراهم و ضمن آشنایی با کتابخانه ها و خدمات کتابداران در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند.