سه‌شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲

با محوریت هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد؛

نشست هم اندیشی کتابداران خرمشهر برای برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی

نشست هم اندیشی جشنواره رضوی خرمشهر

نشست هم اندیشی برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در خرمشهر با حضور رئیس اداره و مسئولین کتابخانه های عمومی خرمشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان؛ رحیم محمدی پارسا رئیس اداره کتابخانه های عمومی خرمشهر از برگزاری نشست هم اندیشی  مسئول و کتابدارن کتابخانه های عمومی خرمشهر برای برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.

وی در خصوص برگزاری این دوره از جشنواره عنوان کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی فرصت خدمت گذاری بی منت به ساحت مقدس امام رضا (ع) است و یقیناً تلاش در این حرکت فرهنگی و معنوی بی اجر از سوی آن امام همام  نخواهد بود و برای این فرصت ارزشمند معنوی باید کوشید که بهترین، سریع ترین راهکارها و تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه باشکوه تر هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در خرمشهر را انجام شود.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی خرمشهر اضافه کرد: کتابخانه های عمومی پایگاه های مردمی برای انتشار سبک زندگی علوی، به ویژه حضرت علی بن موسی الرضا (ع) است و ان شاء الله اقدمات خلاقانه ای در این خصوص انجام شود.

از جمله تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه تعامل با فرمانداری، ادارات تابعه بمنظور شرکت حداکثری کارمندان و بهره گیری از امکانات تبلیغی سازمان ها، معرفی وب سایت الکترونیکی هشتمین جشنواره، ارتباط گیری با خانواده های اعضاء و مراجعین به کتابخانه  و ضمن آن اجرای برنامه قصه گویی برای کودکان، مقدمات و زمینه برگزاری مسابقه نقاشی جشنواره رضوی در کتابخانه های است که مورد تاکید همه کتابداران واقع شد.